“Red Hot Chili Peppers” koncerts Lucavsalā pulcē 30 000 skatītājus

Raksta attēls - “Red Hot Chili Peppers” koncerts Lucavsalā pulcē 30 000 skatītājus Foto: Mārtiņš Otto, FBI

28.07.2017 / Parmuziku.lv

27. jūlija vakarā Lucavsalā norisinājās viens no plašāk apmeklētajiem ārvalstu mūzikas zvaigžņu koncertiem Latvijas koncertvēsturē. Amerikāņu rokgrupas “Red Hot Chili Peppers” enerģiskais šovs pulcēja 30 000 skatītāju.

Iespaidīgais priekšnesums Daugavas krastā bija daļa no “Red Hot Chili Peppers” jaunās “The Getaway” koncerttūres, kura pēc m ūzikas žurnāla “Pollstar” datiem ir viena no 2017. gada ienesīgākajām koncerttūrēm pasaulē.

 

Koncertā izpildīto dziesmu saraksts:

 

Can’t stop

Snow (Hey Oh)
The Zephyr Song

Dark Necessities

Mommy, Where’s Daddy?

I Wanna Be your Dog

Right on Time

Go Robot

Californication

Red Hot Mama

I Like Dirt

Don’t Forget Me

The Power of Equality

Higher Ground

I Could Have Lied

By the Way

Angeles

Goodbye Angels

Give It Away

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!