Positivus trešā diena: Nick Cave & The Bad Seeds, Lauv, DAGAMBA un citi

Raksta attēls - Positivus trešā diena: Nick Cave & The Bad Seeds, Lauv, DAGAMBA un citi Foto: Ritvars Stankevičs

23.07.2018 / Parmuziku.lv

Festivāla noslēdzošajā dienā uz galvenās skatuves sagaidījām leģendāro Nick Cave & The Bad Seeds, Lauv un DAGAMBU. Tāpat dzirdējām Rīgas Modes, Satellites LV un daudzus citus.

Festivāla galvenās skatuves dēļus sestdien ar enerģisku čellu partiju pirmie iesildīja DAGAMBA. Turpinājumā dzirdējām latviešu izcelsmes ASV dziedātāja, dziesmu autora un producenta Lauv juteklisko uzstāšanos.

Bet visai episks festivāla noslēgums bija svētdienas galveno mākslinieku Nick Cave & The Bad Seeds koncerts. Mūziķis savos šovos dzēš robežu starp skatuvi un klausītājiem, arī šī uzstāšanās nebija izņēmums. Jau pirmo dziesmu laikā mākslinieks pameta skatuves dēļus un devās publikas virzienā, tur arī pavadot teju visu atlikušo koncerta daļu. Protams, neiztika arī bez skatītājus aicināšanas uz skatuves, koncerta beigās skatītāji piepildīja teju visu skatuvi. Daudzu acīs bija asaru straumītes, un viņiem tas noteikti būs koncerts, ko atcerēties uz visu atlikušo mūžu. 

Uz Other stage festivāla noslēdzošajā dienā redzējām Rīgas Modes, Frankie Animal, projektu Vladislavs Nastavševs/ Ezeri. Lēnās dejas, Confidence Man, Juris Kaukulis un Jauno Jāņu Orķestris, Satellites LV. 

Piena Svētki skatuvē uzstājās Mees INC., Loreta Medne, Praga II, Nesen, Ezeri, grupa Sigma un Autographic.

Uz Dabas Skatuves kāpa Comedy Latvia, Comedy Estonia improvizācijas teātris, notika Satori lasījumus, ar muzikālo sniegumu priecēja Himnas, Čipsis un Dullais, bet kā skatuves noslēdzošie mākslinieki uzstājās rupa Sūdi.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!