Positivus otrā diena: The Prodigy satricina Salacgrīvu

Raksta attēls - Positivus otrā diena: The Prodigy satricina Salacgrīvu Foto: Ritvars Stankevičs

22.07.2018 / Parmuziku.lv

Sestdien, 21. jūlijā, ar izcili enerģisku šovu noslēdzās Positivus festivāla otrā diena.

Sestdienas rīts festivālā iesākās ar nepatīkamām ziņām, jo atcelta avioreisa dēļ uz galvenās "Main stage " skatuves neuzstājās "Mura Masa". Tomēr skaitītājus kā plānots priecēja "The Barr Brothers", projekts "ImKa. Shipsea. Nepāriet." un MESA. Bet sestdienu ar vērienīgu šovu noslēdza otrās dienas galvenie mākslinieki "The Prodigy". Aktīvākā publikas daļa pēc koncerta izskatījās pēc ogļračiem, jo grupas organizētais mosh-pit šķiet sacela gaisā visus Salacgrīvas putekļus. 

Uz "Other stage" varējām redzēt ansi, "The Mary Jane", "Singapūras satīnu", "Jeremy Loops", "Youngr", "Bondax", "Breach" un Makree. Uz "Piena svētku" skatuves uzstājās "Kautkaili", "Mick Moon.", "Apofeoz Orkestra", "Mazais Princis", "Polifauna", "Laika suns", Regīna, dj trio Kosmetique, Mariash, Malork.

Bet uz "Dabas skatuves" kāpa "Artišok" improvizācijas teātris, "Jersika Records", par muzikālo sniegumu gādāja "Rihards Lībiets Orchestra", Arturs Skutelis, "Mionia", "Martas asinis", Evija Vēbere, Spāre, "Duo Jaques" un "Pachamama Beats". 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!