Festivāls Positivus izziņo influenceru pieteikšanos mediju akreditācijai

Raksta attēls - Festivāls Positivus izziņo influenceru pieteikšanos mediju akreditācijai Publicitātes foto

31.05.2018 / Parmuziku.lv

Divpadsmitais pašmāju un ārzemju mūzikas festivāls Positivus, kas notiks Salacgrīvā, 20 - 22. jūlijā, izziņo blogeru, vlogeru un sociālo mediju viedokļu līderu - influenceru pieteikšanos mediju akreditācijai. Trīs dienu garumā akreditētajiem influenceriem būs iespēja dalīties savā festivāla pieredzē mediju pārstāvja statusā.

Positivus festivāla organizatori meklē blogerus, vlogerus un sociālo mediju viedokļu līderus, kuri var nodrošināt aktuālu, oriģinālu un radošu saturu pirms, pēc, kā arī  festivāla norises laikā. Mediju akreditācijai pieteikties aicināti gan jau atzīti blogeri un vlogeri, gan jaunās un uzlecošās sociālo mediju zvaigznes, kam Positivus festivāls var kļūt par lielisku iespēju parādīt sevi plašākai auditorijai.

Festivāla norises laikā visi akreditētie mediji varēs iekļūt festivāla Mediju zonā, kur norisināsies intervijas, preses pasākumi, kā arī tikšanās ar festivāla mūziķiem, māksliniekiem un citām radošām personībām. Tāpat akreditētajiem medijiem būs atļauts festivāla teritorijā izmantot profesionālo foto un video tehniku.

Akreditēto blogeru, vlogeru un sociālo mediju viedokļu līderu skaits ir ierobežots, tāpēc katrs pieteikums tiks individuāli izvērtēts, ņemot vērā to vispārējo atpazīstamību un profesionalitāti, kā arī plānoto publikāciju detalizētu saturu pirms, pēc un festivāla laikā.

Pieteikties mediju akreditācijai iespējams līdz 15. jūnijam, aizpildot anketu festivāla mājas lapā: www.positivusfestival.com vai izmantojot saiti: https://goo.gl/forms/RAGEk9wXHfZYdyqh1.

Uz galvenās skatuves: Nick Cave & The Bad Seeds, The Prodigy, Years & Years. Kā jau ziņots, šovasar Positivus festivāls noritēs no 20. līdz 22. jūlijam, un galvenie mākslinieki uz festivāla lielās skatuves – būs Nick Cave & The Bad Seeds, The Prodigy un Years & Years. Salacgrīvā šogad uzstāsies arī tādi aktuāli mākslinieki kā Tove Lo, Mura Masa, Lauv, The Barr Brothers, Youngr, Jeremy Loops, Marlon Williams, Ivan Dorn, MESA, DAGAMBA, Noëp, Confidence Man, Justinas Jarutis, Juris Kaukulis un Jauno Jāņu Orķestris, Vladislavs Nastavševs/ Ezeri, Edavārdi, Frankie Animal, ansis, Tehnikums, The Family Dog, Autographic, Praga II, nesen, Polifauna, Laika Suns, Regīna, Sigma, GBDJ un daudzi citi. Festivāla programma vēl tiks papildināta.

Biļetes uz Positivus festivālu nopērkamas Positivus mājaslapā un Biļešu Serviss kasēs, kā arī internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!