Pateicoties par atbalstu Ūdrītim, sniegs īpašu koncertu

Raksta attēls - Pateicoties par atbalstu Ūdrītim, sniegs īpašu koncertu LETA

20.03.2016 / Parmuziku.lv

Pateicībā visiem, kas ziedoja naudu Rolanda Baloža-Ūdra rehabilitācijai, nodeva asinis un citādi pēc nelaimes ir snieguši palīdzību Ūdrītim un viņa ģimenei, mūziķa tuvinieki un draugi 28. martā spēlēs īpašu pateicības koncertu ar nosaukumu "Lūdzu, atnāc", kā arī prezentē viņa līdz šim neizdotu skaņdarbu ar šādu pašu nosaukumu.

Aizvadītajā nedēļā tikai diennakts laikā tika saziedoti nepieciešamie līdzekļi, lai varētu uzsākt Ūdrīša pirmo rehabilitācijas posmu. Mūziķis turpinās atveseļoties Siguldas slimnīcas Rehabilitācijas nodaļā sākot jau ar 21. martu. Viņa atlabšanas gaita un ilgums šobrīd nav prognozējama, tomēr ar savākto naudas summu pietiks, lai nodrošinātu Ūdrīša veselības stāvoklim nepieciešamo rehabilitāciju vismaz pusgadu ilgam periodam.

Mūziķa ģimene un draugi vēlas pateikties visiem, kas līdz šim ir palīdzējuši - veikuši pārskaitījumus, zvanījuši uz maksas tālruni, ziedojuši asinis un sūtījuši labās domas. Tāpēc 28. martā Ūdrīša draugi spēlēs īpašu pateicības koncertu ar nosaukumu "Lūdzu, atnāc", kas aizgūts no paša Ūdrīša sarakstīta un pagaidām vēl plašākai publikai neizdota skaņdarba.

Koncertu varēs vērot 28. martā plkst. 19.00 tiešraidē kanālā RīgaTV 24, tvnet.lv, delfi.lv un straume.lmt.lv, kā arī skatīties radio SWH video tiešraidē.

Piedāvājam noklausīties arī iepriekš nepublicētu Rolanda Baloža–Ūdra skaņdarbu "Lūdzu, atnāc", kas arī ir īpašs veltījums visiem, kas palīdzēja un iesaistījās. 

Jau vēstīts, ka 17. janvāra pēcpusdienā notika satiksmes negadījums, kurā smagas traumas guva grupas "The Hobos" līderis, dzejnieks, komponists, bērnu dziesmu un pasaku autors Rolands Balodis-Ūdris. Lai varētu nodrošināt Ūdrīša rehabilitācijas procesu, viņa ģimene un draugi sadarbībā ar ziedot.lv uzsāka ziedojumu vākšanas kampaņu. Mūziķa pirmajam rehabilitācijas posmam nepieciešamie līdzekļi tika saziedoti diennakts laikā. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!