Amber Muse pasākums ar Franklin De Costa un Berlīnes noskaņojumu

Raksta attēls - Amber Muse pasākums ar Franklin De Costa un Berlīnes noskaņojumu Publicitātes foto

23.04.2019 / Parmuziku.lv

Piektdien, 26.aprīlī, mūzikas leibls Amber Muse klubā “Autentika” (Bruņinieku ielā 2) gatavo jaunu pasākumu Fakultät ar Polar Monkeys atbalstu. Ballītē darbosies divas deju zāles, kur skanēs dažāda elektroniskā mūzika. Par pasākuma galvenās zāles viesi ar tehno un house setu kļūs Berlīnes mākslinieks Franklin De Costa, ar kuru kopā spēlēs Taran & Lomov, bet otrā zālē etnisku downtempo piedāvās apvienības Pasaule komanda

Berlīnes leģenda Franklin De Costa ar vairākiem pseidonīmiem (Archaetech, DCNT, Mudkid, R-Type, Tichy u.c) klusi izdod sarežģītu, gudru un uz nākotni vērstu tehno un house mūziku. Viņš jau 20 gadus strādā vēl neapzinātās un netradicionālās teritorijās un underground vidē pazīstams kā viens no interesantākajiem un inovatīvākajiem dīdžejiem un producentiem, kuri strādā Berlīnē.

No dienas dienā De Costa aizvada laiku, veidojot sērijas “Mother’s Finest” ballītes klubā “Grissmuehle”, kas ļoti precīzi parāda patieso klubu Berlīni. Rīdziniekiem tas atgādinātu leģendārā “Space:Garage” un “Nauda” sajaukumu. Kā unikālās Berlīnes atmosfēras iedvesmotājs un radītājs De Costa to atvedīs arī uz Rīgu, lai vienlaikus ar taisno bītu pasniegtu lauztos ritmus un nelineārās mūzikas struktūras.

Otrajā ballītes deju zālē spēlēs dīdžeji no apvienības Pasaule, kuri propagandē etnisko downtempo un elektroniku. Pēc neilga pārtraukuma pie atskaņotājiem atkal stāsies viens no komandas līderiem Ališers Šerali, kā arī Nayah Asha b2b Noid’or, Ricci un Eshan.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!