Ozols: Laikam jāizaug man trešajai rokai (VIDEO)

Raksta attēls - Ozols: Laikam jāizaug man trešajai rokai (VIDEO) Ekrānšāviņš no radio PieciLV video

28.02.2017 / Parmuziku.lv

Piedaloties Lindas Samsonovas vadītajā raidījumā raidījumā radio PieciLV , reperis Ozols atbildēja uz smieklīgiem, kā arī pavisam nopietniem klausītāju jautājumiem.

"Laikam jāizaug man trešajai rokai, " sacīja Ozols, atbildot uz jautājumu, kam būtu jānotiek, lai viņš nākamajā gadā piedalītos autoru un izpildītāju konkursā "Supernova", novērtējot to kā labu popmūzikas platformu.

Jautāts, kurš ir viņa favorīts "Zelta Mikrofona" nominācijā "Labākais hiphopa albums", Ozols atbildēja - Rolands Če, kā spēcīgākos pašmāju hiphopa pārstāvjus uzskaitot: Skuteli, anisi, Edavārdi un Nātri.

Ozols atbildēja ne vien uz muzikāliem, bet arī uz ikdienišķiem jautājumiem, kā, piemēram, kāda zupa viņam vislabāk garšo un kā veicas slēpošana ar distanču slēpēm.

3. martā Rīgā, Noliktavā No 3.,  Ozols uzsāks Latvijas koncerttūri "Laika Kapsula", kuras ietvaros uzstāsies arī Valmierā, Jelgavā, Cēsīs, Saldū, Ogrē, Liepājā un Alūksnē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!