Kāpēc reperis Gustavo kļuva par Arstarulsmirus?

Raksta attēls - Kāpēc reperis Gustavo kļuva par Arstarulsmirus? Foto: LETA

29.05.2017 / Parmuziku.lv

30. maija vakarā LTV1 raidījumā "Personībā. 100g Kultūras" fokusā būs mūziķis un personīgās izaugsmes treneris Arstarulsmirus, kurš plašāku atpazīstamību ieguva vēl kā Gustavs Butelis, grupas FACT dalībnieks un solo mākslinieks Gustavo. Žurnālists Reinis Ošenieks sekojis mūziķa daiļradei kopš pašiem pirmsākumiem, tādēļ viņam jau sen bijis plāns skatītājus tuvāk iepazīstināt ar šo interesanto personību.

“Tādi mērķi kā mainīt sevi man šķiet ļoti tāli”. Šos vārdus Gustavo dziedāja savā dziesmā “Pohas”. Tā jau ir vēsture. Tāpat kā Gustavo. Tāpat kā Gustavs Butelis. Tagad viņš nomainījis vārdu uz Arstarulsmirus, mainījis uzskatus un vērtības. Kāpēc mēs vairs nekad nedzirdēsim neko jaunu Gustavo repertuārā? Kāpēc viņš nolēma mainīties brīdī, kad tauta viņu mīlēja? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem skatītāji varēs uzzināt 30. maija vakarā LTV1 ēterā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!