Ar koncertiem Rīgas hiphopa ballē uzstāsies Ozols, Edavārdi, Latgalīšu reps un Triagrutrika

Raksta attēls - Ar koncertiem Rīgas hiphopa ballē uzstāsies Ozols, Edavārdi, Latgalīšu reps un Triagrutrika Publicitātes foto

17.11.2017 / Parmuziku.lv

Turpinot ar Kvartirnik, Island Deriva un ШАБАШ iesākto pasākumu sēriju, festivāls "Piena svētki" sadarbībā ar producentu apvienību "Piétro" aicina apmeklēt pēdējo šī gada pasākumu K.K. fon Stricka villā – “Rīgas Hip Hop balli” 24. novembrī.

Ikviens tiek aicināts uz smalkām un formālām svinībām neformālā gaisotnē, godinot repa un hiphopa kustību. Turpināsim iesākto kultūru un tautu saliedēšanu Rīgas Hip Hop ballē, kur būs iespēja kopā baudīt koncertus gan no jauniem hip hopa un repa māksliniekiem, gan sen zināmām leģendām, kā arī ļauties dejām hip hop, funk un soul mūzikas pavadībā no Mixmaster AG un Raitis.

Pasākuma īpašie viesi - hip hop grupa no Krievijas pilsētas Čeļabinskas – TRIAGRUTRIKA. No pašmāju māksliniekiem uzstāsies Ozols, Edavārdi un Latgalīšu reps.


Grupa TRIAGRUTRIKA no 2011. gada līdz 2016. gadam pārstāvēja ierakstu kompāniju GAZGOLDER, kuru ir dibinājis viens no zināmākajiem Krievijas reperiem BASTA. Savas pastavēšanas laikā grupa ir izdevusi 4 studijas albumus, kā arī vairākus solo albumus no atsevišķiem grupas pārstāvjiem. Šobrīd grupa aizvada savu jubilejas koncerttūri par godu 10 gadiem uz skatuves.

Ieeja pasākumā no plkst. 21.00. Dresscode: black tie (aksesuāri un snīkeri ir atļauti). Biļetes nopērkamas internetāPirmās 50 biļetes par 10 eiro jau ir izpārdotas. Nākamās 50 - par 15 eiro. Aktuālā informācija atrodama pasākuma Facebook lapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!