“Ogle” minifestivāls tiek pārcelts uz augustu

Raksta attēls - “Ogle” minifestivāls tiek pārcelts uz augustu

03.07.2020

Pievēršot lielāku uzmanību mentālās veselības nozīmei, biedrības „Ogle” rīkotais minifestivāls tehnisku iemeslu dēļ tiek pārcelts uz 1. augustu. Plānotais pasākums norisināsies Rīgā, Sporta 2 kvartālā, saglabājot iepriekš izziņoto programmu, piedāvājot gan lekcijas un sarunas par mentālo veselību, kā arī muzikālus priekšnesumus.

Straujā vīrusa “Covid-19” izplatība Latvijā un visā pasaulē ieviesa straujas pārmaiņas. Pirmais 2020. gada pusgads ir bijis emocionāli sarežģīts. Taču, lai pievērstu pastiprinātu vērību garīgās veselības nozīmei, biedrība “Ogle” rīko minifestivālu, kura ietvaros būs iespēja apmeklēt lekcijas un diskusijas par mentālo veselību.

Pasākums norisināsies visas dienas garumā un jau no plkst. 14:00 būs iespēja apmeklēt Pusaudžu Resursu Centrs meistardarbnīcu “Kā klausīties citos”, biedrības Skalbes izglītojošo lekciju par pašnāvību riskiem, noskatīties filmu “Izmisums”, tikties ar filmas veidotājiem un aktieriem. Dienas garumā būs iespēja gūt psiholoģisku atbalstu no speciālistiem, līdzdarboties meistarklasē, lai apgūtu apzināto elpošanu pasniedzējas Loretas Rilokieni (LT) vadībā, kā arī baudīt citas aktivitātes.

Paralēli lekcijām un diskusijām, kas norisināsies uz lielās skatuves minifestivāla dienas noslēgumā gaidāmi vairāki koncerti, kuros uzstāsies jauni un jau labi iepazīti latviešu mūziķi - grupa “Ārpilsētas Sakars”, “Sudden Lights”, hip hopa pārstāvis Arturs Skutelis.

„Ogles” minifestivāla organizatore Alise Cepurīte: „Lai gan tehnisku iemeslu dēļ nācās pārcelt jūlija sākumā plānoto minifestivālu uz augustu, vēlamies atgādināt, ka par savu mentālo veselību ir nepieciešams rūpēties katru dienu. “Ogles” minifestivālā būs iespēja iepazīties ar to, kā mēs varam stirpināt sevi emocionāli un spētu palīdzēt citiem, kad tas ir nepieciešams”.

Biedrība „Ogle”  tika izveidota 2019. gadā, kad piedzīvojot traģēdiju ģimenē, tika pieņemts lēmums, ka ir nepieciešams vairot sabiedrībā zināšanas un izpratni par pašnāvību un depresiju, lai pievērstu uzmanību mentālas veselības nozīmei.

 Biļetes uz „Ogle” minisfestivālu pieejamas - https://ticketshop.lv/site/events/view/3597

Biļešu skaits ierobežots!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!