Positivus festivāla 1. dienā albumu prezentē Ezeri

Raksta attēls - Positivus festivāla 1. dienā albumu prezentē Ezeri Foto: Rihards Gēcis

15.07.2016 / Aiga Leitholde

Starp Positivus pirmās dienas raibajiem notikumiem sevi piesaka arī Ezeri jeb Miķelis Putniņš, festivāla ietvaros prezentējot albumu "Ogle".

“Mēģinu balansēt starp populāro un eksperimentālo mūziku. Izmantoju daudzveidīgus instrumentus, kā arī strādāju ar savas balss iespējām. Albumā ir brīvības garša – dziesmas nav radio formāts, vislabāk to klausīties no sākuma līdz beigām, šādi sajūtot albuma noskaņu. ” – sacīja Miķelis.

Albums “Ogle” ir tapis vairāk nekā gadu, un ierakstīts vairākās studijās Vīnē, Ķečos un Rīgā. Gandrīz visu dziesmu mūzikas un tekstu autors ir projekta līderis Miķelis Putniņš. Albuma noformējums tapis sadarbībā ar mākslinieci Esteri Betiju Grāveri.

Koncertā uz Dabas skatuves piedalījās arī basģitārists Kristians Priekulis un bundzinieks Krišjānis Bremšs. Arī viņi ir dzirdami albuma "Ogle" ierakstā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!