Nedēļās nogalē – labdarības festivāls „Ogle”

Raksta attēls - Nedēļās nogalē – labdarības festivāls „Ogle”

08.07.2019 / Parmuziku.lv

Šīs nedēļas nogalē no 12. līdz 13. jūlijam Saukas dabas parka teritorijā pirmo reizi norisināsies garīgās veselības un mūzikas festivāls „Ogle” .

Festivāla misija ir veicināt sabiedrības garīgās veselības attīstību un izpratni par tās nozīmīgumu cilvēka dzīvē, savukārt festivāla mērķis ir muzikālā un radoši aktīvā gaisotnē izglītot sabiedrību garīgās veselības jomā, lai novērstu depresijas izplatību un samazinātu pašnāvību skaitu Latvijā.

Uz skatuves – zināmākie pašmāju hip hop mūzikas vārdi kā  Arturs Skutelis, ansis, „Latgalīšu Reps” , „Singapūras Satīns” , „Brīvrunu Projekts” , „Sudrabu Sirds” un citi, savukārt rokmūzikas skaņās priecēs grupas „Double Faced Eals” , „Bloody Heels” , „Franco Franco” , „Riga Reggae” , „Blue Jean Serenade” . Kā īpašais viesis festivālā – norvēģu urbānās kultūras mākslinieks „Gunnar The Fifth” , kam šī būs pirmā uzstāšanās Latvijā.

Veselības ministrijas un „Pusaudžu resursu centrs” piedalīsies ar tēmai veltītu telti “Viss ir norm.a” kurā norisināsies meistarklases, lekcijas un sarunas par mentālās veselības tēmām, kā arī būs iespēja individuāli konsultēties ar psihologu un satikt jauniešus, kas paši ir saskārušies ar dažādām grūtībām, un brīvā atmosfērā ir gatavi savā pieredzē dalīties. Savukārt krīzes centrs „Skalbes” festivālā darbosies īpašā teltī, kurā norisināsies meistarklases, lekcijas un diskusijas par garīgās veselības tematiku, kā arī psihologa atbalsts.

Plašajā Saukas dabas parka teritorijā darbosies skeita minirampa, frīsbijs, tetovēšana, kartinga simulātors, virves vilkšana, joga, bērnu stafetes u.c. izklaides.

Nakšņošana notiek teltīs dabas parka teritorijā. Saukas dabas parks atrodas Viesītes novadā, Sēlijā.

Festivāls darbojas kā labdarības pasākums, izziņots, ka visa peļņa tiks ziedota organizācijām, kas nodarbojas ar palīdzību grūtībās nonākušiem cilvēkiem.

Vairāk informācijas par pasākumu : www.oglefest.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!