Grupa "Ezeri" ar debijas albumu "Ogle" apbraukās Latviju

Raksta attēls - Grupa "Ezeri" ar debijas albumu "Ogle" apbraukās Latviju Publicitātes foto

20.02.2017 / Parmuziku.lv

Jaunā, jau kritiķu un klausītāju atzinību izpelnījusies grupa "Ezeri" pavasarī dosies Latvijas koncerttūrē, kurā klausītājiem būs iespēja dzirdēt grupas debijas albuma "Ogle" skaistākos skaņdarbus.

"Ezeru" debijas albums "Ogle" ir viens no lielākajiem pārsteigumiem, ko atzinīgi novērtējuši gan žurnāla ‘’Mūzikas saule’’ recenzenti, gan arī ievērojusi Latvijas ierakstu gada balvas ‘’Zelta Mikrofona’’ žūrija. Albums "Ogle" nominēta kategorijā “Gada Debija”. "Ogle" ir viens no retajiem Latvijas populārās mūzikas albumiem, kas pilnā garumā atskaņots Latvijas radio 3 raidījumā ‘’Neakadēmiskā pusstunda’’.

Albums "Ogle" iznācis 2016. gadā, un tas veido ciklisku koncepciju, kurā mākslinieki pievēršas pilsētas un dabas attiecībām un to radītajiem konfliktiem mūsdienu cilvēkā.

Gurpa "Ezeri" radīta 2016. gadā kā Miķeļa Putniņa soloprojekts, kuram uzreiz sekoja tūre pa Itāliju. Laika gaitā "Ezeri" ir izauguši par trio, iesaistot arī bundzinieku Krišjāni Bremšu un basģitāristu Kristianu Priekuli. Viņi visi ir profesionāli mūziķi, kurus saista arī bērnības dienu draudzība.

Ezeri jau to rašanās laikā tika definēti kā mūžīgi mainīgs projekts, kura mūzika neseko nekāda veida formulām-katrs skaņdarbs ir atšķirīgs gan formā, gan harmonijā.

 Koncerta vietas ir speciāli izvēlētas atbilstoši grupas identitātei, un katra no tām ir īpaša. Koncertu sērija aizsāksies 4. martā’’ Pārventas bibliotēkā ‘’Ventspilī, 7. aprīlī ‘’Valmiermuižā’’, 13. aprīlī ‘’Artilērijas Pagrabos’’ Daugavpilī, 29. aprīlī ‘’WISE’’ Liepājā un 5. maijā Siguldā kafejnīcā ‘’Doma’’. Koncertu sērija noslēgsies ar dziesmas Universal Noise videoklipa prezentāciju un koncertu kinoteātrī KSuns. Video veidots sadarbībā ar operatoru Tomu Šķēli un mākslinieci, buto dejotāju Ievu Putniņu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!