Grupa "Ezeri" prezentēs savu jauno videodarbu, kā arī sniegs koncertu

Raksta attēls - Grupa "Ezeri" prezentēs savu jauno videodarbu, kā arī sniegs koncertu Publicitātes foto

05.05.2017 / Parmuziku.lv

Jaunā, jau kritiķu un klausītāju atzinību izpelnījusies grupa "Ezeri" 6.maijā 18:30 KSuns rādīs saviem skatītājiem un klausītājiem dziesmas Universal Noise vizuālizāciju, kā arī sniegs koncertu.

"Ezeri" debijas albums Ogle ir viens no lielākajiem pārsteigumiem, ko atzinīgi novērtējuši gan žurnāla ‘’Mūzikas saule’’ recenzenti, gan arī ievērojusi Latvijas ierakstu gada balvas ‘’Zelta Mikrofona’’ žūrija. Albums Ogle nominēta kategorijā “Gada Debija”. Ogle ir viens no retajiem Latvijas populārās mūzikas albumiem, kas pilnā garumā atskaņots Latvijas radio 3 raidījumā ‘’Neakadēmiskā pusstunda’’.

"Ezeri" jau to rašanās laikā tika definēti kā mūžīgi mainīgs projekts, kura mūzika neseko nekāda veida formulām-katrs skaņdarbs ir atšķirīgs gan formā, gan harmonijā.

Ksuns koncertā "Ezeri" izpildīs dziesmas no albuma Ogle, kā arī ko pavisam svaigu un vēl neierakstītu.

Dziesmas Universas Noise vizualizāciju veidojis kinooperators Toms Šķēle un māksliniece Ieva Putniņa. Video stāsta par kādu dīvainu Sakni, kas vienā dienā nokrīt no vientuļa koka un sāk savu ceļojumu pretī universālajam troksnim.

Ieeja bezmaksas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!