Noklausies dziedātājas Evijas Vēberes "miniatūra(s) klavierēm ar balsi"

Raksta attēls - Noklausies dziedātājas Evijas Vēberes "miniatūra(s) klavierēm ar balsi" Autore: Silva Stirna

28.02.2017 / Parmuziku.lv

Pašmāju jaunā mūziķe Evija Vēbere piedāvā "miniatūra(s) klavierēm ar balsi, par pretspēku harmonijā, patiesību disonansē, pilnīgam un nepilnīgi pilnīgam skaņojumam."

“Nobijusies, tai vietā, kurā ir daudz laika, un tad esot zemu, sajūti, atkal, kad pakrīt sāp, pirms pieceļas. Grūti bija šīs divas puses, jeb augšu un leju un tomēr vienu veselu ietērpt īsā nosaukumā, tādēļ ir miniatūra(s) klavierēm ar balsi. Tās ir divas dziesmas, bet viens darbs, kristāldzirdrām un šķībi salauztām klavierēm.” saka Evijas Vēbere.

Ieraksts tapis kopā ar mūziķi, pianistu Tomu Mikālu. Zīmuļa darbu ir veidojusi māksliniece Silva Stirna - http://silvastirna.tumblr.com/ Ierakstīja un miksēja Mārtiņš Krastiņš

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!