Žanis no "Olām": Mēs sapratām, ka Nikolajs netur ļaunu prātu

Raksta attēls - Žanis no "Olām": Mēs sapratām, ka Nikolajs netur ļaunu prātu Foto: Elvis Lācis

08.03.2017 / Alfrēds Sebris

Šodien, 8.martā, Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldē norisinājās preses konference, kurā hiphopa duets “Olas”, dziedātājs Nikolajs Puzikovs prezentēja “Olas” jauno singlu un videoklipu “Policists”. Aicinājām Žani un Nikolaju atbildēt uz pāris jautājumiem.

Jums ir dziesmas par Girgensonu un Porziņģi. Varbūt jaunajā albumā sagaidāma kāda jauna dziesma par vel kādu aktuālu sportistu?

Žanis: To grūti  šobrīd teikt. Manuprāt, tā jau ir tāda izsmelta tēma. Tad, kad mēs izlaidām "Girgensonu", visi no mums gaidīja dziesmu par Porziņģi, un mēs ļoti labi zinājām, ka "Transleiteris" izlaidīs savu versiju. Viņi pat prasīja mums atļauju. Ja būs vel kāda laba ideja, varbūt mēs arī kaut ko ierakstīsim, bet pagaidām es nevaru teikt...

Nikolajs Puzikovs varētu būt "Olu" dalībnieks? Vai viņš atbilst "Olu" standartiem?

Žanis: Viņš īstenībā ļoti labi tika ar savu uzdevumu. Goda vārds - es ļoti brīnījos!  Viņš ļoti labi iekļāvās kolektīvā. Ar to es domāju, ka Nikolajs grupā ienāca tā, ka viņš neko nesabojāja. Tas bija labi (smejas). Bet tagad, kad Nikolajs aizies, mēs to jutīsim. Tas būs sāpīgi.

Foto: Elvis Lācis

Kā tu, Nikolaj, juties starp viņiem?

Žanis: Starp olām... (smejas)

Nikolajs: (Smaidot) Starp "Olām" jutos ļoti labi. Silti. Man "Olas" vienmēr ir asociējušās ar jauniešu auditoriju, un dažās dziesmās viņi kultivē arī manu vārdu un uzvārdu.

Žanis: Diemžēl sliktā nozīmē... Bet mēs viņu toreiz nepazinām. Mēs atvainojāmies un viss ir kārtībā. (smaida). Mēs ar Nikolaju iepazināmies Lapmežciemā – koncertā.

Nikolajs: Mēs bijām uz vienas skatuves

Žanis: Un mēs sapratām, ka Nikolajs netur ļaunu prātu, aprunājāmies un viss bija kārtībā.

Kāds būtu "Olu" ieteikums vīriešiem, sveicot sievietes svētkos?

Žanis: Katra sieviete ir tāds, kā dimantiņš. Katrai vajag savu pieeju. Vienīgais, ko varu ieteikt, ir darīt TO. Bet ko, tas jau ir pašu vīriešu rokās.

Un kāds būtu tavs, Nikolaj, ieteikums?

Nikolajs: Galvenais, lai vīrieši sniedz to mīlestību, jo parasti sievietēm nevajag diži lielas dāvanas. Mana sieviete, dažkārt  saka: "Nedāvini man puķes, vienkārši esi ar mani!". Galvenais, lai es viņu samīļoju un pasaku kādu komplimentu. Svarīgākā ir tā uzmanības sniegšana. Vīrieši, veltiet sievietēm uzmanību!

Kā jau ziņojām, duets "Olas" izziņojuši arī “Meet and greet” pasākumu Rīgā, kā arī “VAI TU ESI GATAVS?” reģionālo koncerttūri, kuras noslēguma koncerts “OLAS IR KLĀT” notiks koncertzālē “Palladium Riga” 26.maijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!