“Es šodien neiešu uz darbu!” - OLAS atsakās strādāt

Raksta attēls - “Es šodien neiešu uz darbu!” - OLAS atsakās strādāt Publicitātes foto

06.04.2021

“OLAS” turpina tradīciju un priecē mūs ar jaunu dziesmu, kuras nosaukums ir “Priekšnieku Nav 2.0”.

 Žanis un Reiks brīdina, ka šī ir pilnīgi jauna dziesma, bet ar tādu pašu skatījumu uz dzīvi, kāds ir bijis dziesmā “Priekšnieku Nav”.

“Jaunā dziesma sākās ar vārdiem “Es šodien neiešu uz darbu”, kas varētu būt ļoti tuva tēma daudziem Latvijas iedzīvotājiem, kuri pavadījuši pēdējo gadu strādājot no mājām, pandēmijas dēļ” tā jauno dziesmu komentē “OLAS” dalībnieki Žanis un Reiks.

Klipā, grupa “OLAS”, par galveno iedvesmu ir izmantojuši “The Wolf of Wall Street” filmas konceptu. Filmas fani noteikti pamanīs vairākus filmas kadrus, kas tiek apspēlēti klipā. Iespējams, ka šis ir pirmais grupas “OLAS” klips, kur nav attēlotas dārgas mašīnas un nauda. 

“OLAS”, kopš 2020. gada septembra, ir atsākuši savas radošās gaitas Latvijas mūzikas industrijā un, šobrīd, ir vieni no aktīvākajiem mūziķiem. Kopš tā laika ir izdotas jau 4 dziesmas, tajā skaitā, viens no pēdējiem hitiem ar nosaukumu “Kariņ”, kurš jau ir iekarojis vairāku iedzīvotāju sirdis. Grupa “OLAS” sola, ka drīzumā tiks publicēts “lielais tautas klips” dziesmai “Kariņ”, kurš sastāvēs no iedzīvotāju iesūtītiem klipiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!