Reiks un Miks Dukurs izdod kopīgu singlu “Šodien jāuzvar”

Raksta attēls - Reiks un Miks Dukurs izdod kopīgu singlu “Šodien jāuzvar” Publicitātes foto

21.02.2017 / Parmuziku.lv

Hiphopa izpildītājs Reiks un dziedātājs Miks Dukurs šodien laiduši klajā singlu “Šodien jāuzvar”, kas ir abu mākslinieku pirmais kopdarbs un tapis sadarbībā ar ZZ Čempionātu, abām pusēm satiekoties īstajā brīdī un īstajā laikā.

Reika un Mika Dukura jaunās dziesmas “Šodien jāuzvar” iedvesma sakņojas vēlmē nepārtraukti attīstīties, sasniegt mērķus un tiekties pēc saviem sapņiem. “Šodien jāuzvar” ir aicinājumus uzdrošināties un ticēt savai spējai uzvarēt jebkādos apstākļos, liekot lielu uzsvaru uz komandas un tuvu cilvēku lomu šajā ceļā.

“Gribu iedrošināt jauniešus sajust sevī uzvarētājus, nebaidīties sapņot par sasniegumu virsotnēm, ieguldīt darbu un domu spēku savu mērķu sasniegšanai, kā arī neaizmirst, ka mēs nekad neesam vieni savā ceļā uz panākumiem,” pārdomās dalās dziesmas autors Arvis Reiks.

Jaunās dziesmas radio pirmatskaņojums notika šodien, 21. februārī, Latvijas Radio 5 – Pieci.lv kopā ar Tomu Grēviņu raidījuma “Pieci rīti”, savukārt pirmo publisko izpildījumu jaunā dziesma piedzīvoja skolēnu sacensību “ZZ Čempionāts” 11. sezonas atklāšanā.

 “Gatavojot debijas albumu, man bija vīzija par skolu tūri, kurā atšķirībā no ierastas koncerttūres varēšu tikties ar jauniešiem klātienē un pastāstīt par savu ceļu pretī panākumiem. Nonācu pie ZZ Čempionāta komandas brīdī, kad tā bija pārdomās par jaunu dziesmu, kas iezīmētu  ZZ Čempionāta otro dekādi. Tagad mums ir gan jauna dziesma, gan reģionālā skolas tūrē visiem kopā,” stāsta Reiks.

 Savukārt Miks Dukurs par jauno kopdarbu atklāj:“Katra sadarbība sākas nezinot, kur tā beigsies un vienmēr nes jaunas sajūtas. Ir liels prieks par paveikto, jo komandā tiešām ir spēks!”

 Reiks un Miks Dukurs kopā ar ZZ Čempionātu sākot no rītdienas, 22. februāra , dosies reģionālajā tūre, apvienojot spēļu 11.sezonas atklāšanu ar dziesmas “Šodien jāuzvar”  prezentāciju. Tūres ietvaros tiks apmeklētas vairāk nekā 10 Latvijas pilsētas, organizējot  tikšanos ar vairāk nekā 25 skolu jauniešiem Valmierā, Daugavpilī, Jēkabpili, Liepājā, Bauskā, Kuldīgā un citur.

Reiks (Arvis Reiks) ir hiphopa izpildītājs no Rīgas, kas mūzikā darbojas kopš 2007. gada un pašmāju hiphopa aprindās ir labi zināms kā apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieks. Plašāka auditorija Reiku iepazina ar projektu “Olas”, kas pirmo pastāvēšanas gadu laikā iekaroja internetu. 2016. gada pavasarī Reiks uzsāka savu solo karjeru, izdodot pirmo singlu “Leģendas” no šajā pavasarī gaidāmā debijas albuma. Pusgada laikā Reiks kļuvis par vienu no visskatītākajiem Latvijas mūziķiem vietnē Youtube, skatījumos pārspējot lielākās pašmāju apvienības un izpildītājus.

2016.gada vasarā Reiks aizvadīja pirmo Latvijas koncerttūri ar jauno solo programmu, kā arī piedalījies lielākajos pašmāju festivālos, tostarp “Positivus” un “Summer Sound”. Aizvadītā gada 11.novembrī Reiks nodeva klausītājiem patriotisku dziesmu “Par Latviju”, kas skanējusi gan Rīgas pilī, gan 18.novembrī tūlīt pēc svētku uguņošanas, un to atzinīgi novērtējuši arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi.

Miks Dukurs ir daudzpusīgs mūziķis, dziedātājs no Rīgas, kurš pats raksta, izpilda un arī producē savu mūziku. Skatuves pieredze mērāma nu jau vairāk nekā desmit gadu garumā, kuru laikā Miks vienmēr ļāvies izaicinājumiem, lai šķērsotu arvien jaunas robežas. Šobrīd Miks Dukurs aktīvi gatavojas pavasara koncerttūrei "Spiritual Priest".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!