VIDEO: Olas pārsteidz ar paziņojumu, kuru ir vērts noskatīties

Raksta attēls - VIDEO: Olas pārsteidz ar paziņojumu, kuru ir vērts noskatīties Ekrānšāviņš

05.12.2016 / Parmuziku.lv

Reperu duets Olas oriģināli paziņo par gaidāmo albumu un atgādina, ka grupa joprojām darbojas Latvijas mūzikā.

Kādu brīdi no Olām nekas nav dzirdēts. Reikam veidojas veiksmīga hip hop solo mākslinieka karjera, savukārt Žanis piedalījies Singapūras Satīns videoklipā "Džumī". 

Lai paziņotu par drīzumā gaidāmo albumu un atbildētu uz fanu jautājumiem, dueta puiši uzņēmuši video. Reiks un Žanis speciāli Parmuziku.lv komentē video ar vārdiem: "Bez Olām Latvijas mūzikas nav," un stāsta, ka drīzumā gaidāmajā albumā būs gan nu jau zināmi un populāri grupas hiti, gan jaunas kompozīcijas. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!