Rīgā spēlēs Islandes metālisti "Skalmöld"

Raksta attēls - Rīgā spēlēs Islandes metālisti "Skalmöld" Publicitātes foto

18.05.2018 / Parmuziku.lv

23.maijā klubā Melnā Piektdiena būs iespējams redzēt islandiešus Skalmöld. Kopā ar viņiem būs kolektīvs Stam1na un jau Latvijā zināmā grupa no Igaunijas – Goresoerd.

Rīgā islandiešu folk/pagan metal apvienība Skalmöld uzstāsies jau trešo reizi. Kopš dibināšanas grupa izdevusi trīs studijas albumus, noslēgusi vienošanos ar Austrijas leiblu Napalm Records, kā arī pārrakstījusi albumu Baldur. Sadarbība ar Napalm Records veicināja Skalmöld uz Wacken Open Air festivāla skatuves 2013.gadā. Tā paša gada novembrī grupa vairākkārt uzstājās kopā ar Islandes valsts simfonisko orķestri. Kolektīvs sola uz Latviju atvest jaunu programmu un iepriecināt savus fanus ar grupas zināmakajiem skaņdarbiem.

Stam1na - progressive metal stila pārstāvji no Somijas. Grupas daiļradei raksturīgs spēcīgs, uz ģitāru skaņām balstīts skanējums. Kopumā kolektīvs izdevis septiņus studjas albumus: "Stam1na" (2005), "Uudet kymmenen käyskä" (2006), "Raja" (2008), "Viimeinen Atlantis" (2010), "Nocebo" (2012), "SLK" (2014), "Elokuutio" (2016). Plates "Raja un "Viimeinem" tika atzītas par Gada albumiem (Finnish Metal Expo).

Goresoerd ir igauņu grupa, kas apvieno death metal, grindcore, un modern metal stilus. Grupas krājumā ir seši albumi un četri singli, kas zināmi arī vietējai publikai, jo Goresoerd Latvijā viesojušies jau iepriekš.

Ieeja no plkst.19:00, koncerta sākums plkst.20:00. Biļetes iepriekšpārdošana vietnē "Ticketshop.lv". Koncerta dienā biļetes būs nopērkamas kluba kasē.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!