Mūziķis “Taurud” ar savu otro singlu “I’ve Been Carrying My Past Lives With Me”

Raksta attēls - Mūziķis “Taurud” ar savu otro singlu “I’ve Been Carrying My Past Lives With Me” Foto: Elizabeth MInchener

24.02.2021

Dziesma “I’ve Been Carrying My Past Lives With Me” ir par atbrīvošanos no pagātnes nastas.

 “Taurud” par to teica sekojošus vārdus: “Vienīgais iemesls, kāpēc mēs ciešam, ir mūsu atmiņas un nākotnes vīzijas. Mēs vācam un uzkrājam atmiņas kā suvenīrus, bet tās ieprogrammē to, kā mēs reaģējam uz dažādām situācijām, kā jūtamies. Mēs baidāmies par nākotni, jo tā bieži ir neskaidra, taču viss nezināmais mūsos izsauc trauksmi. Dziesma ir par atbrīvošanos no pagātnes rēgiem un došanos pretī atklāsmēm un nezināmajam ar ticību vislabākajam iznākumam. Esi mirklī. Tā ir kā uzmundrinājums un iedvesmas avots - lai kādu nastu mums būtu uzlikusi pagātnes pieredze, ir iespējams ar to tikt galā un būt brīvam.”

Vēl pirms kāda laika “Taurud” ar savu mūziku priecēja tuvākos draugus un ģimeni, bet nu, iemantojis arī plašāku klausītāju atbalstu. Šo gadu “Taurud” uzsācis aktīvi un pavasarī cer būt dzimtenē, lai prezentētu dubultsinglu, kas būs gan latviski, gan angliski. “Kā jau daudziem mūziķiem arī man šis ir bezienākumu laiks, bet par spīti tam es akumulēju spēkus, lai ap aprīli, kad man pašam ir arī  dzimšanas diena, varētu aizvest dāvanu Jums un pirmo reizi izdotu dziesmu latviešu valodā. Esmu pārliecināts, ka tā pieskārsies Jūsu sirdīm. Ļoti gaidu tikšanos ar visiem arī koncertos, bet kamēr tas nav iespējams, strādājam, lai varētu piedāvāt tiešraides internetā,” tādu ziņu no Mančestras sūta mūziķis.

“Taurud” dara visu, lai priecētu savus klausītājus un šogad cer izdot albumu, bet situācija Lielbritānija ir ļoti saasināta un šobrīd, diemžēl, studijā strādāt nav iespējams. Mākslinieks cer, ka situācija mainīsies un no pirmās dienas, kad būs atļauts strādāt, viņš to arī darīs. Dziesma, kas gaidāma pavasarī tika ierakstīta jau pagājušā gada sākumā un pabeigt to izdevies strādājot attālināti. “Taurud” saka: “Mani nekas neapstādinās, es eju tikai uz priekšu!”

Mūziķis vēlās no sirds pateikties katram, kurš viņu atbalstījis šajā karjeras sākumā, paldies katram, kurš Radio “SWH” jauno izpildītāju konkursā “Priekšnams” nobalsoja kaut vienu reizi. “Taurud” turpinās visus priecēt ar savu radošo darbību un priekšā gaidāmi vēl daudzi pārsteigumi, bet pagaidām tiekamies Radio “SWH” viļņos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!