Mūzikas namā "Daile" izskanējis Ievas Kerēvicas koncerts "Interpretācijas"

Raksta attēls - Mūzikas namā "Daile" izskanējis Ievas Kerēvicas koncerts "Interpretācijas" Publicitātes foto

25.09.2017 / Parmuziku.lv

Dziedātājai koncertā pievienojās situminstrumentālists Artis Orubs un kontrabasists Norberts Skraucis.

Mīļie draugi, ciemiņi – visi, kas bijāt atnākuši uz satikšanos Mūzikas namā "Daile”! Liels paldies par klātesamību un sarunām! Es un mana radošā komanda esam ļoti pateicīgi un iedvesmoti darīt visu, lai ar jums tiktos arvien biežāk!

stāsta Ieva Kerēvica.

Koncerta pirmajā daļā varēja dzirdēt vairākus pirmatskaņojumus – oriģināldziesmas –, kuru autors ir džeza mūzikas pianists, komponists Madars Kalniņš un Ieva Kerēvica. ​Bet pasaulē pazīstamas populārās mūzikas melodijas, latviešu mūzikas pērles un džeza mūzikas standartu aranžējumi skanēja koncerta otrajā daļā, kurā māksliniecei pievienojās izcils sitaminstrumentālists Artis Orubs un melodiskais kontrabasists Norberts Skraucis.

Nākamais Ievas Kerēvicas koncerts "Interpretācijas" norisināsies 3. novembrī Cēsīs, Vidzemes koncertzālē.

Biļetes uz koncertu pieejamas "Biļešu paradīze" kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!