Rīgā, Cēsīs un Liepājā ar solokoncertiem uzstāsies Ieva Kerēvica

Raksta attēls - Rīgā, Cēsīs un Liepājā ar solokoncertiem uzstāsies Ieva Kerēvica Publicitātes foto

25.10.2017 / Parmuziku.lv

3. novembrī Vidzemes koncertzālē, Cēsis, 2018. gada 2. februārī Mūzikas namā "Daile" un 28. februārī Liepājas Olimpiskajā centrā, Rožu zālē, notiks Ievas Kerēvicas solokoncerti "Interpretācijas".

Ir dziesmas, kas uzrakstītas pirms vairākiem gadiem, taču neesmu uzdrošinājusies tās publicēt. Tās ir gaidījušas savu atklāsmes brīdi. Dažas no kompozīcijām jau skan koncertprogrammā “Interpretācijas”. Lai arī šī programma man ir ļoti tuva, un tajā ir ielikta liela mūzikas sirdsmīlestība, ir laiks doties uz priekšu un atvērt nākamo lappusi manā muzikālajā ceļojumā,

stāsta Ieva.

Koncerta “Interpretācijas” pirmajā daļā varēs baudīt vairākus pirmatskaņojumus – oriģināldziesmas, kuru autori ir džeza mūzikas pianists un komponists Madars Kalniņš, kā arī Ieva Kerēvica. Tās ir dziesmas, kas brīnišķīgi skan, mūzikas enerģijā esot tikai divatā, – balsij un klavierēm, un tajās sadzirdamas autoru – Ievas un Madara – rakstura un sajūtu pasaules vibrācijas.

​Pasaulē pazīstamas populārās mūzikas melodijas, latviešu mūzikas pērles un džeza mūzikas klasikas aranžējumi priecēs klausītājus koncerta otrajā daļā, kurā māksliniekiem uz skatuves pievienosies izcilie mūzikas profesionāļi – sitaminstrumentālists Artis Orubs un kontrabasists Norberts Skraucis.

Biļetes uz koncertiem pieejamas internetā

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!