VIDEO: Šo lielisko popdziesmu Linda Leen iedziedāja teju pirms 20 gadiem

Raksta attēls - VIDEO: Šo lielisko popdziesmu Linda Leen iedziedāja teju pirms 20 gadiem Ekrānšāviņš

08.01.2017 / Parmuziku.lv

Karjeras sākumā, 1999. gadā Linda Leen dziedāja kopā ar Kristīni Juksi duetā "Šokolāde". Dziesma "Ir kāds" ir latviešu popmūzikas klasika, veiksmīgs radio singls, kuru itin bieži tā laika tīnes atdarināja skolas popielās.

"Ir Kāds" videoklipa producents Agris Semēvics 1999. gada video publiskojis vietnē youtube. Tas stāsta par mīlētājiem, kuri tā arī nesatikās, jo, visdrīzāk, sajauca viesnīcas istabas. Videklipa režisore - Kristine Kicigina, operatora un montēšanas pienākumus veica Uģis Bērziņš, bet galvenā varoņa lomā iejutās Argis Saliņš. Dziesma "Ir Kāds" atrodama arī 2010. gadā izdotajā Lindas Leen duetu izlasē "Divi".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!