Linda Leen Zelta Mikrofona ceremonijā izpildīs jauno singlu "Lover"

Raksta attēls - Linda Leen Zelta Mikrofona ceremonijā izpildīs jauno singlu "Lover" Foto: Karlina Vitoliņa

28.02.2017 / Parmuziku.lv

Dziedātāja un mūziķe Linda Leen Mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta mikrofons 2017" pasniegšanas ceremonijā 28. februārī izpildīs savu jaunāko singlu "Lover”.

Svinīgajā pasniegšanas ceremonijā, kas otrdienas vakarā norisināsies Dailes teātrī, publisku pirmatskaņojumu piedzīvos dziesma "Lover” – singls, kas tiks atsevišķi publicēts 8. martā. Tas ir trešais singls no dziedātājas jaunākā albuma "Digital Church”, kas pie klausītājiem nonāca šī gada janvārī. Pērn iznākušais pirmais singls “Beyond Velvet Skin” “Zelta Mikrofonā” nominēts kategorijā “Labākā dziesma”.

Digitālajās mūzikas platformās pieejami arī otrā singla “Who is in charge” remiksi, kurus veidojuši Elvi un Makree.

Jaunais singls iezīmē arī Lindas Leen koncertu sērijas sākumu – ar krāšņu priekšnesumu skatītājus mūziķe priecēs 11. martā Rēzeknē, Latgales vēstniecībā "Gors”, 16. un 17. martā "Palladium” koncertzālē Rīgā, 19. martā Vidzemes koncertzālē "Cēsis” un 26. martā "Lielajā dzintarā” Liepājā.

Biļetes uz koncertiem pieejamas „Biļešu servisa” kasēs un internetā – bilesuserviss.lv. Uz koncertiem 'Palladium” Rīga pieejamas īpašas VIP biļetes trešā stāva balkonā, kas nodrošina koncerta baudīšanu pie galdiņiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!