Izdots Lindas Leen jaunākais singls "Lover"

Raksta attēls - Izdots Lindas Leen  jaunākais singls "Lover" Publicitātes foto

08.03.2017 / Parmuziku.lv

Dziedātāja un mūziķe Linda Leen 8. martā publicējusi jaunāko sava albuma "Digital Church” singlu "Lover”. Šis ir trešais singls no janvārī izdotā albuma "Digital Church”.

""Lover" ir dziesma par ilūzijām, kas apvij mīlestību. Es to uzrakstīju laikā, kad izdzīvoju visu emociju gammu no mīlestības alkām līdz tās noliegumam, no trakām, sātīgām naktīm līdz pilnīgai nošķirtībai no dzīves. Tā ir kā vēstule sev un kādam vēl, kam svarīgi saprast – kas ir mīlestība, kur to nemeklēt un kur to atrast,” par dziesmu stāsta tās autore.

Jaunais singls iezīmē arī jaunā albuma koncertu turnejas sākumu – ar spilgtu uzstāšanos skatītājus Linda Leen priecēs 11. martā Rēzeknē, Latgales vēstniecībā "Gors”, 16. un 17. martā "Palladium” koncertzālē Rīgā, 19. martā Vidzemes koncertzālē "Cēsis” un 26. martā "Lielajā dzintarā” Liepājā.

Biļetes uz koncertiem pieejamas "Biļešu servisa” kasēs un internetā – bilesuserviss.lv. Uz koncertiem "Palladium” Rīga pieejamas īpašas VIP biļetes trešā stāva balkonā, kas nodrošina koncerta baudīšanu pie galdiņiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!