Linda Leen izsludina papildkoncertu Rīgā

Raksta attēls - Linda Leen izsludina papildkoncertu Rīgā Foto: Inga Leite

09.02.2017 / Parmuziku.lv

Linda Leen, kura gada sākumā laida klajā autordziesmu albumu “Digital Church” un pagājušājā nedēļā LTV1 raidījumā “Supernova 2017” ar dziesmu “Who is in Charge” ieguva ceļazīmi uz konkursa pusfinālu, izsludina tūres papildkoncertu Palldium Rīga 17. martā.

Linda Leen: “Koncerts ir publikas un mūziķu savstarpējās atkarības saldais piepildījums. Brīdis, kad mūzika pa īstam dzīvo, kad tā savieno mākslinieku un klausītāju šeit un tagad neatkārtojamā, kopīgi radītā pieredzē, kas paliks tikai starp mums. ”

Albuma “Digital Church” pirmatskaņojuma koncertu sērija gaidāma jau pēc mēneša, tās ietvaros Linda Leen 11. martā uzstāsies Latgales vēstniecībā „Gors”, Rēzeknē, 16.  un 17.martā koncertzālē „Palladium Rīga”, 19. martā Vidzemes koncertzālē „Cēsis” un 26. martā koncertzālē „Lielais dzintars” Liepājā.

Biļetes uz koncertiem pieejamas „Biļešu servisa” kasēs un internetā –bilesuserviss.lv. Uz koncertiem Palladium Rīga pieejamas īpašas VIP biļetes trešā stāva balkonā, kas nodrošina koncerta baudīšanu pie galdiņiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!