“Melo-M” aicina uz Vecgada lielkoncertiem simtgades noskaņās

Raksta attēls - “Melo-M” aicina uz Vecgada lielkoncertiem simtgades noskaņās Publicitātes foto

14.11.2018 / Parmuziku.lv

Rīgas Kongresu namā 27. decembrī uz tradicionālajiem Vecgada lielkoncertiem aicina čellu trio “Melo-M”, šoreiz piedāvājot īpašu koncertprogrammu Latvijas simtgades noskaņās ar vairāku plaši pazīstamu viesu līdzdalību.

“Melo-M” Vecgada lielkoncertos piedāvās plašu mūzikas programmu, kurā būs gan labi pazīstama latviešu autoru populārā mūzika simtgades noskaņās, gan ieskats nākotnē ar jaunām un mūsdienīgām kompozīcijām trīs čellu un solistu sadarbībā. Koncerta īpašie viesi būs plaši pazīstamā un daudzpusīgā soliste Dināra Rudāne, kā arī jaunais, bet jau starptautisku atpazīstamību ieguvušais DJ Makree. Šādā kompānijā izskanēs jaunas versijas par pasaulē pazīstamiem un aktuāliem popmūzikas un deju mūzikas hitiem.

Līdztekus koncerta repertuāru bagātinās gan trio dalībnieka Kārļa Auzāna orģinālmūzika, gan vairāku pazīstamu latviešu tautasdziesmu izpildījums. Līdz ar to Vecgada lielkoncerti būs laba iespēja visiem kopā Latvijas svētku gada izskaņā apzināties latviešu  mūzikas klasiskās vērtības, taču arī lūkoties nākotnē, baudot laikmetīgus un mūsdienīgus skaņdarbus. Koncertā “Melo-M” sastāvā muzicēs trio dalībnieki Kārlis Auzāns, Miķelis Dobičins un Jānis Pauls, kā arī sitamo instrumentu meistars Miķelis Vīte.

“Melo-M” Vecgada lielkoncerti Rīgas Kongresu namā notiks 27. decembrī plkst. 15.00 un 19.00. Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!