“Melo – M” un Dināra Rudāne ieraksta Raimonda Paula dziesmu “Dāvāja Māriņa”

Raksta attēls - “Melo – M” un Dināra Rudāne ieraksta Raimonda Paula dziesmu “Dāvāja Māriņa” Publicitātes foto

25.09.2020

Čellu trio “Melo – M” sadarbībā ar plaši pazīstamo dziedātāju Dināru Rudāni šonedēļ laiž klajā jaunu dziesmu – savdabīgu un jaunu versiju par vienu no populārākajām Raimonda Paula dziesmām “Dāvāja Māriņa”, kas kalpo kā priekšvēstnesis čellistu un Rudānes gaidāmajām koncertaktivitātēm mūzikas programmas “Pieci elementi” ietvaros.

Jaunais ieraksts ir pārliecinošs vēstījums čellu trio “Melo – M” sadarbībai ar Dināru Rudāni, kas vairāk nekā gada laikā vainagojusies ar mūzikas programmu “Pieci elementi”.  

Koncertprogrammas nosaukums “Pieci elementi” nav nejaušība, jo tajā valda piecas dažādas mūzikas noskaņas – gan akadēmiskā mūzika, gan roks un popmūzika, gan latviešu autoru dziesmas un jūtamas arī atsauces uz tautas jeb pasaules mūziku.

Koncertprogrammas nosaukums nevilšus saistīts arī ar kādu īpašu muzikālu pārsteigumu – solistes un “Melo-M” sadarbībā iestudēts skaņdarbs “Dīvas deja”, kas plašāk pazīstams no filmas “Piektais elements” un izceļas ar īpašu vokālo sarežģītību.

Citu programmas skaņdarbu klāstā ir gan grupas “Queen” dziesma “Who Wants To Live Forever”, gan roka himna “Smoke On The Water”, Enijas Lenoksas savulaik dziedātā “Sweet Dreams”, kā arī Volfganga Amadeja Mocarta Nakts karalienes ārija no operas “Burvju flauta” un daudzi citi skaņdarbi.

Koncertprogrammu “Pieci elementi” šoruden “Melo-M” un Dināra Rudāne piedāvā klātjust vairākos koncertos Latvijas pilsētu kultūras centros.

Tuvākie koncerti gaidāmi 9. oktobrī Berģu Kultūras centrā, 18. oktobrī Jelgavas Kultūras namā, 23. oktobrī Alūksnes Kultūras namā, 30. oktobrī kultūras centrā “Siguldas Devons” un 20. novembrī Latgales vēstniecībā “GORS”. Biļetes uz koncertiem var iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un interneta vietnē bilesuparadize.lv.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!