“Melo-M” ar jaunu video aicina uz tūres koncertiem

Raksta attēls - “Melo-M” ar jaunu video aicina uz tūres koncertiem Ekrānšāviņš no video

29.01.2020

Čellu trio “Melo-M” mūziķi gadu sākuši darbīgi – nupat skatītāju vērtējumam nodots jauns grupas video kopā ar DJ Makree, savukārt no marta beigām līdz maijam vairākās Latvijas pilsētās notiks koncertturnejas “Pieci elementi” koncerti, kuros trio čellisti muzicēs kopā ar pazīstamo dziedātāju Diānu Rudāni.

“Melo-M” jaunākais video tapis dziesmai “Made Of”, kura oriģināla izpildītāja ir zviedru soliste Nause. Skaņdarba ierakstā un video uzņemšanā trio mūziķi sadarbojušies ar pazīstamo latviešu dīdžeju Makree. Video filmēts Rīgas Melgalvju namā.

Savukārt pavasarī ”Melo-M” apciemos vairākas Latvijas pilsētas koncertturnejas “Pieci elementi” ietvaros, piedāvājot dažādu žanru un noskaņu skaņdarbus trīs čellu un solistes Dināras Rudānes izpildījumā.

Koncertprogrammas nosaukums “Pieci elementi” nav nejaušība, jo tajā valda piecas dažādas mūzikas noskaņas – gan akadēmiskā mūzika, gan roks un popmūzika, gan kino mūzika un jūtamas arī atsauces uz tautas jeb pasaules mūziku.

Koncertprogrammas nosaukums nevilšus saistīts arī ar kādu īpašu muzikālu pārsteigumu – solistes un “Melo-M” sadarbībā iestudēts skaņdarbs “Dīvas deja”, kas plašāk pazīstams no filmas “Piektais elements” un izceļas ar īpašu vokālo sarežģītību.

Citu programmas skaņdarbu klāstā ir gan grupas “Queen” dziesma “Who Wants To Live Forever”, gan roka himna “Smoke On The Water”, Enijas Lenoksas savulaik dziedātā “Sweet Dreams”, kā arī Volfganga Amadeja Mocarta Nakts karalienes ārija no operas “Burvju flauta” un daudzi citi skaņdarbi.

Turnejas koncerti notiks 13. martā Valmieras Kultūras centrā, 27. martā Berģu Kultūras centrā, 13. aprīlī Ogres novada Kultūras centrā, 6. maijā Jelgavas kultūras namā un 15. maijā Latgales vēstniecībā “GORS” Rēzeknē.

Koncertos “Melo-M” sastāvā muzicēs čellisti Kārlis Auzāns, Miķelis Vīte un Jānis Pauls, soliste Dināra Rudāne un sitaminstrumentālists Miķelis Vīte.

Biļetes uz koncertiem pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs un interneta vietnē bilesuparadize.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!