Čellu trio "Melo-M" uzstājas lidojumā ar gaisa balonu kilometra augstumā

Raksta attēls - Čellu trio "Melo-M" uzstājas lidojumā ar gaisa balonu kilometra augstumā Foto: Mārtiņš Plūme

14.06.2021

Čellu trio „Melo-M” un gaisa balonu kompānija „SkyAmazons” kopā piedzīvojuši koncertu gaisa balonā „Crystal Gloria” ar mūzikas skaņām dabā saullēkta laikā.

Koncertā trīs čellisti muzicēja gaisa balonā vairāk nekā kilometru virs zemes, tajā skanēja klasiskā mūzika Johana Sebastiana Baha variācijas un Kārļa Auzāna skaņdarbi no programmas „No meža mēs nākam”.

Koncerts gaisa balonā bija tehniski sarežģīts, jo čelli tika piestiprināti gaisa balona grozam.Tā nosaukums „Crystal Gloria” tika izvēlēts par godu vienam no gaisa baloniem, kurā mūziķi uzstājās.

Lidojums tika sākts no Cēsu pilsdrupām un turpinājās 15 km garumā, koncertu varēja dzirdēt un redzēt katrs, kurš agrajā rīta stundā pamanīja gaisa balonus un izdzirdēja mūziku.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!