Marta Ritova atgriežas Latvijā un izziņo ikgadējo decembra koncertu

Raksta attēls - Marta Ritova atgriežas Latvijā un izziņo ikgadējo decembra koncertu Publicitātes foto

02.11.2017 / Parmuziku.lv

Atgriežoties no dzīves Gruzijā un turpinot tradīciju, Marta Ritova izziņo koncertu "Mierīgi. Gaiši" 13. decembrī VEF kvartāla kamerzālē.

Jau kādu laiku Marta ir atgriezusies atpakaļ no dzīves Gruzijā, tāpēc drīzumā tiek plānots izdot jaunus singlus un pamazām atgriezties Latvijas mūzikas apritē.

Koncertā tiks atskaņotas populārākās dziesmas no albumiem ‘Mainiet vārdus ‘(2013), ‘Katru dienu’(2016), kā arī dziesmas no Līgas Libertes dejas teātra izrādes ‘Mēs esam ceļotāji’ (2012).

Tā kā pašai Martai šobrīd aktuāla ir bērnu tēma, tad šoreiz pasākums tiek rīkots sadarbība ar babyroom.lv un pasākumā tiks izveidota atsevišķa aktivitāšu telpa bērniem.

Biļetes pieejamas eKase.lv, kā arī T/c Spice info centrā un mūzikas veikalā "Random". Ieejas biļetes cena 10 eur.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!