“Latgalīšu reps– Trešuo Zvaigzne” jaunais videoklips

Raksta attēls - “Latgalīšu reps– Trešuo Zvaigzne” jaunais videoklips Publicitātes foto

09.09.2019

Apvienība “Latgalīšu Reps” nāk klajā ar jaunu skaņdarbu, klausītāju vērtējumam nododot videoklipu “ Trešuo Zvaigzne”.

Latgale - neatņemama Latvijas daļa - Trešā zvaigzne. Šī dziesma veltīta galvenajām Latgales vērtībām - ziliem ezeriem, zaļiem mežiem, zelta pļavām un protams ģimeni, kuru veido mūsu tuvinieki -  gan draugi, gan radinieki. Tieši tāpēc Latgalīšu Reps nāk klajā ar viesmīlības pilnu video no Latgales ar nelielu atsauci uz vecvecākiem, kas liek aizdomāties par to, cik svarīgi ir saglabāt autentiskumu sev apkārt, un atgriezties dzimtenē, lai varētu nodot to pareizajā formātā nākamajai paaudzei.

Dziesmas autori: Didzis Kozlovs, Ivo Grigalis. Pie video montāžas strādāja Jānis Jēkabsons.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!