“Latgalīšu reps” izdod jaunu dziesmu un videoklipu

Raksta attēls - “Latgalīšu reps” izdod jaunu dziesmu un videoklipu

05.07.2022

Apvienība “Latgalīšu reps” klausītāju vērtējumam nodod dziesmu un dziesmas videoklipu “Nav Buobu, Nav Osoru”.

“Dziesma radās spontāni. Kādā vēlā vakara stundā, sēžot pie Didža mājās, pamanīju, ka viņa logiem nav aizkaru. Uz jautājumu, kāpēc tā? Didzis atbildēja: “Nav buobu, nav aizkaru!”. Šī frāze aizķērās, tika atrasts Boba Mārlija motīvs no dziesmas “No Woman, No Cry” un rezultātā radās piedziedājums, kas vēlāk apauga ar tekstu, balstoties uz katra pieredzes stāstu par toksiskām attiecībām ar sievietēm. ” stāsta Ivo Grigalis, viens no grupas solistiem.

Dziesmas vokāls, aranžija un producēšana- Ivo Grigalis, Didzis Kozlovs un Artūrs Lipovskis (LilGrown). Dziesmas skaņas apstrādi veica Jānis Šmediņš (PrimeTime Latvia).

Dziesmas videoklips tika filmēts šī gada jūnijā, Ludzā un tās apkārtnē. Videoklipa stāsts ir pielāgots dziesmas tekstam- attiecību beigu stadija.

Dziesmas videoklipu veidoja Andrew Dree. Videoklipa tapšanā piedalījās Ivo Grigalis, Didzis Kozlovs, Ņikita Turubanovs, Rihards Spatz, Daiga Laizāne.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!