“Latgalīšu Reps” iepriecina fanus ar pirmo mūzikas video no jaunā albuma “Cyta dzela”

Raksta attēls - “Latgalīšu Reps” iepriecina fanus ar pirmo mūzikas video no jaunā albuma “Cyta dzela” Publicitātes foto

19.04.2021

Klajā nācis latgaliešu hiphopa grupas “Latgalīšu Reps” video klips dziesmai “Cyta dzela” (tulk. “Cita lieta”) no otrā studijas albuma, kas klausītājiem pieejams no šī gada marta. Gan jaunā albuma, gan tā tituldziesmas nosaukums ir “Cyta dzela”, jo tieši šis skaņdarbs iedvesmojis māksliniekus visu albuma tapšanas laiku.

“Latgalīšu reps” saviem klausītājiem un skatītājiem nodod vēstījumu par to, ka materiālajā pasaulē var rast vien īslaicīgu prieku: “Kas viegli nāk, tas ātri iet! Ja mums izdotos “noraut jackpotu”, tad tie būtu svētki ne tikai pašiem, bet arī mūsu ģimenei un draugiem, taču atrast ilgtermiņa apmierinājumu un laimi naudā, greznībā un izpriecās nav iespējams. Laimīgā loterijas biļete ir veiksmes stāsts, par kuru sapņo daudzi, taču dzīve ir viltīga - kur tā dod, tur tā arī ņem sev.” Grupas dalībniekiem kārtējo reizi izdevies caur mūziku atspoguļot savu dzīves redzējumu un vērtības.

Dziesmas “Cyta Dzela” video klipa idejas un scenārija autori ir paši grupas dalībnieki Ivo Grigalis un Didzis Kozlovs, sadarbojoties ar operatoru un montāžas režisoru Jāni Jēkabsonu. Lai izceltu dziesmas stāstu, galvenās darbības tika filmētas Stāmerienes pilī. Mūzikas video filmēšanā piedalījās ne tikai mākslinieki, bet arī grupas draugi. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!