Kurp doties šajā nedēļas nogalē?

Raksta attēls - Kurp doties šajā nedēļas nogalē? Publicitātes foto

31.08.2018 / Parmuziku.lv

6 mūzikas pasākumi nedēļas nogalē – iesaka Kurp.es.

1.septembrī

Ezīšfests 2018 - Kronis vasarai! Tallinas ielas kvartālā 18:00
Jau 1. septembrī no 18:00 līdz rīta gaiļiem Tallinas ielas kvartālā uz 3 skatuvēm kāps mūziķi un mākslinieki ar saviem priekšnesumiem. Tāpat paralēli norisināsies dažādas radošas, izklaidējošas un sportiskas aktivitātes visa vakara un nakts garumā, kā arī konkursi, īsfilmas, atrakcijas, spēles, jautrība un ballīte.
Pirmajiem 300 ieeja bez maksas, bet pārējiem - 3 EUR.

Filmas „Rockumentary. Pērkons VR” pirmizrāde NOASS 19:00
1. septembrī Rīgā, galerijā „Noass” (uz AB dambja), notiks Amerikā tapušās 3D īsfilmas „Rockumentary. Pērkons VR” starptautiskā pirmizrāde, uz kuru solījuši ierasties arī filmas veidotāji.  Filma „Rockumentary. Pērkons VR”, kas tapusi virtuālās realitātes jeb VR formātā, stāsta par leģendāro grupu „Pērkons” un tās lomu PSRS sabrukumā. Vēl šajā vakarā būs iespējams noskatīties leģendāro režisora Jura Podnieka filmu „Vai viegli būt jaunam” (1987). Biļetes: https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/66893

Andreja Osokina solokoncerts  Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” 19:00
Kultūras pils "Ziemeļblāzma" 105. gadadiena un rudens sezonas atklāšana tiks atzīmēta ar izcilā latviešu pianista Andrejs Osokins solokoncertu. Koncerta īpašais viesis – pianiste un dziedātāja Katrīna Gupalo.

Šajā koncertā tiks izpildīts arī Emīla Dārziņa “Melanholiskais valsis”, kuru Andrejs Osokins atskaņos četrrocīgi ar Katrīnu Gupalo. Mūziķu duets izpildīs arī skaistākās un jutekliskākās Kola Portera melodijas un citas amerikāņu komponistu dziesmas, kā arī mūsu dziesmu lielmeistara Raimonda Paula “Ances romanci”, kuru savulaik izpildīja arī izcilā dziedātāja Margarita Vilcāne. Biļetes pieejamas Biļešu Paradīze kasēs, internetā un kultūras pils “Ziemeļblāzma” informācijas centra kasē. Cenas – EUR 5.00 – 15.00.

Maximum.Touch Brick Bārā 21:00
MAXIMUM.TOUCH – eksperimentāls elektroniskās mūzikas koncerts bez instrumentiem: cilvēka balss modulācijas, poliritmiskas struktūras un zemo frekvenču spiediens. Koncerts ilgs aptuveni stundu.
minciisha ieraksti – atbilstoša diskotēka pēc koncerta: laikmetīgi ritmi, bass un uzdrošināšanās.

2.septembrī

Klavesīnists Vilimas Norkūnas (LT) | "Hortus musicus" Rīgas Biržā 16:00
Rīgas Vēsturiskās mūzikas un dejas festivāla noslēguma koncerts.
Programma "Hortus musicus": Johann Sebastian Bach, Johann Mattheson
Lai stiprinātu saites ar Baltijas valstīm arī senās mūzikas lauciņā, turpinām sadarbību ar Lietuvu un klavesīnistu, ērģelnieku Vilimas Norkūnas, kurš ir arī festivāla Baroko pavasaris Biržuose direktors un mākslinieciskais vadītājs.
2. septembra koncertā izpildītājs aicina noklausīties Bahu citādāk - kā sapņainu sonāšu, svītu, prelūdiju un fūgu komponistu, apburot ar skaņu, retorisko brīvību un pārceļoties uz «Mūzikas dārzu» Hamburgā.
Ieejas biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā Mākslas muzeja Rīgas Birža kasē.

MENUETS, KALNIŅŠ, LATVIJA Dzintaru koncertzālē 18:00
2.septembrī, Dzintaru koncertzālē notiks koncerts jubilejas koncerts - "Menuets, Kalniņš, Latvija."
Šogad Imantam Kalniņam apritēs 77 gadi. Komponista mūzika ir ne tikai brīnumskaistas melodijas, kurās ievīta lieliska dzeja, bet tā vienlaikus ir arī ļoti svarīga Latvijas kultūras vēstures sastāvdaļa. Vairākas paaudzes savu mūzikas mīlestību un patriotisko izjūtu auklējušas, klausoties Imanta Kalniņa kompozīcijas.
Koncertā pirmajā daļā muzicēs "Turaidas roze", LU absolventu koris "Jubilate", solisti Uģis Roze, Katrīna Paula Felsberga, Olga Rajecka kā arī bērnu koris. Koncertā piedalīsies arī Aivars Gudrais (ģitāra), Modris Laizāns (basa ģitāra), Juris Kristons (taustiņinstrumenti), Ivars Kalniņš (bungas).
Koncerta otrajā daļā grupa „Menuets”, kas šogad svin 50.dzimšanas dienu, piedāvās gan skaistākās un populārākās ” dziesmas, kuru autors ir Imants Kalniņš.

Vairāk mūzikas pasākumu meklē kurp.es.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!