8 mūzikas pasākumi 23.-25. novembrim: iesaka Kurp.es

Raksta attēls - 8 mūzikas pasākumi 23.-25. novembrim: iesaka Kurp.es Tīna Šipkēvica. Publicitātes foto.

23.11.2018 / Parmuziku.lv

Arī pēc simtgades svētkiem sabiedriskā dzīve neapstājas. Novembra nogalē aicinām iesākt jauno simtgadi ar kādu spilgtu un muzikālu pasākumu – vai tas būtu simfoniskās mūzikas koncerts vai uzstāšanās Vecrīgas bārā. Tāpēc ļaujam jums ielūkoties 8 spilgtākajos mūzikas pasākumos šajā nedēļas nogalē, ko sarūpējusi pasākumu platforma Kurp.es.

MØ koncertzālē Palladium
23. novembrī | 19:00 | Palladium
Starptautiski augstu novērtētā Dānijas popmūzikas dīva MØ 23. novembrī uzstāsies koncertzālē Palladium, piedāvājot dinamisku un enerģijas pārpilnu koncertu, kurā izskanēs visi dziedātājas aktuālie hīti pasaules tūres “Forever Neverland – Chapter 1” ietvaros. Šajā tūrē dziedātājai pievienosies un koncertu Rīgā iesildīs somu dziedātāja ALMA, jaunās paaudzes pankroka zvaigzne.
Vairāk informācijas šeit.

IGO Pirmie 40
23. novembrī | 19:00 | Mūzikas namā Daile
Igo atzīmēs savus 40 gadus uz skatuves un aicina mūziķus un klausītājus 4 vakarus pēc kārtas veidot 5 dažādus koncertus Rīgā, Dailes namā. 23. novembra koncertā skanēs vairākas kompozīcijas, kuras iezīmē Igo un Jāņa Lūsēna sadarbību 80tajos un 90tajos gados. Tāpat arī varēs atcerēties un dziedāt Igo “zelta repertuāra” dziesmas, kuras iepriecina, stiprina un iedvesmo!
Vairāk informācijas šeit.

Menuetam 50 / Latvijai 100
23. novembrī | 19:00 | Jelgavas Kultūras centrā
Grupa „Menuets” ir viena no slavenākajām Latvijas rokgrupām, kas kļuva populāra kā komponista Imanta Kalniņa mūzikas izpildītāja, turklāt šobrīd „Menuets” ir vecākā grupa Latvijā. 50 gadu jubilejas koncertā Jelgavā „Menuets” ne tikai atsauks nostalģiskas atmiņas par aizgājušajiem laikiem, bet arī apliecinās to, ka dzīvojam šeit un tagad.
Vairāk informācijas šeit.

Tīnas Šipkēvicas koncerts / Tallinas Pagalms
23. novembrī | 20:30 | Tallinas pagalmā
Tīna Šipkēvica ir pašmāju akustiskā mūziķe, kuras radošajā pasaulē valda maigs, sev raksturīgi pieklusināts skaņu kopums un jūtām pildītas lirikas. Koncertā Tallinas pagalmā mūziķe skaņu lokā ietvers dažādus mūzikas stilus, kurus viņa ir pārveidojusi akustiskā veidolā. Tīna spēlē dažādus mūzikas instrumentus, taču galvenokārt uzstājas tikai ar ģitāru, izpildot sev iecienītu mūziķu dziesmu kaverversijas, kā arī savus oriģināldarbus.
Vairāk informācijas šeit.

Bildes 2018 / Vidējo Grupu un Radošo Personību kopprojektu koncerti
24. novembrī | 19:00 | Spīķeru kvartālā
Festivāls “BILDES” apvieno Latvijas visdažādāko stilu un žanru izpildītājus un komponistus, iepazīstina klausītājus ar Latvijas mūzikas aktualitātēm un tieši šim festivālam sagatavotiem projektiem. 24. novembra koncertā Spīķeru kvartālā uzstāsies “Matek”, “Raiņa iela 11”, “Strapon”, “Mēnessputni” u.c. Notiks arī kopīgu projektu veidošana.
Vairāk informācijas šeit

Baltijas simfoniskais festivāls. Koncerts trim orķestriem
24. novembrī | 19:00 | Lielajā ģildē
Igaunijas Valsts SO, Lietuvas Valsts SO un LNSO vienā koncertā uz vienas skatuves. No lietuviešiem – Čurļoņa varenais jūrasskats, no latviešiem – Pētersona jaunkomponētā kārtība un haoss, bet visi trīs orķestri vienlaikus ar visiem trim diriģentiem Lielajā ģildē atskaņos amerikāņa Dohertija “Laika mašīnu”, kas uzvedas kā jau laika mašīnai pieklājas – atskatās uz pagātni un veras nākotnē.
Vairāk informācijas šeit

Orķestris Lords Of The Sound ar programmu "Music is coming"
24. novembris | 19:00 | Rīgas Kongresu namā
“Music is coming” ir dzīva orķestra, kora un īstas maģijas skaņu apvienojums ukraiņu orķestra “Lords of the Sound” izpildījumā, ko, iespējams, esiet dzirdējuši savās mīļākajās filmās un datorspēlēs. Starp tām būs Troņu spēles, Vikingi, Atriebēji, Alise Brīnumzemē, Gredzenu pavēlnieks, Avatars, Nārnijas hronika, Karību jūras pirāti, Warcraft, League of Legends, Assassin's Creed un citas.
Vairāk informācijas šeit

Ivo Fominam 50 / jubilejas koncerts
25. novembrī | 18:00 | Vidzemes koncertzālē Cēsīs
Pazīstamā Liepājas rokmūziķa Ivo Fomina 50 gadu jubilejas koncertturnejā "Nekas jau nebeidzas" Ivo gan kopā ar pavadošo grupu, gan viesiem atskaņos lielāko daļu dziesmu, kas skanējušas viņa rokmūziķa karjeras laikā. "Gribu, lai tas būtu eleganti un ar glanci - sākot no tā laika, kad es, muzicējot kopā ar Tomasu Kleinu, kļuvu par to, kas tagad esmu," saka mūziķis.
Vairāk informācijas šeit.

Visus mūzikas pasākumu meklē šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!