8 pasākumi, kas palīdzēs Tev noķert Ziemassvētku sajūtu: Iesaka Kurp.es

Raksta attēls - 8 pasākumi, kas palīdzēs Tev noķert Ziemassvētku sajūtu: Iesaka Kurp.es Publicitātes foto

12.12.2018 / Parmuziku.lv

Ziemassvētku laiku gaida gan liels, gan mazs, taču tikai retais skaidri zina, kā šo laiku pavadīt un kā gūt visīstākās Ziemassvētku sajūtas. Pirmajā vietā noteikti paliek svētku vakariņas ar ģimeni, bet Kurp.es komanda piedāvā 8 pasākumu izlasi, kas palīdzēs izlemt, kā pavadīt šo svētku gaidīšanas laiku ar draugiem, kolēģiem vai ģimeni.

ZieMASKAsvētki ar Kasparu Zemīti
15. decembrī | 18:00 | Rīgas Sv. Jāņa baznīcā
15. decembrī plkst. 18.00 jauktais koris MASKA un diriģents Jānis Ozols aicina uz koncertu “ZieMASKAsvētki ar Kasparu Zemīti” Sv. Jāņa baznīcā Rīgā! Šajos svētkos korim pievienosies ģitāras virtuozs Kaspars Zemītis, kopā izpildot viņa komponēto “Gaismu gaidot” korim un elektriskajai ģitārai. Svētku noskaņa, sirds siltums kora balsu un ģitāras saspēlē, dzīvesprieks un ticība labajam - to piedzīvosim Ziemasskasvētkos ar Kasparu Zemīti.

Dziedātājas Annijas Putniņas koncerts / Ziemassvētki Brodvejā
18. decembrī | 20:00 | Kultūras pilī Ziemeļblāzma
Katru gadu Ziemassvētku laiks nāk apciemot mūs ne tikai ar piparkūku un krustnagliņu smaržu, bet arī ar satraukumu un steigu, lai visu paspētu pirms svētkiem. Skanīgais soprāns Annija Putniņa un pārējie dalībnieki aizvedīs muzikālā ceļojumā no pirmssvētku drudža pilsētā, līdz bērnības piparkūku smaržai un sniegotajiem mežiem, ļaujot atslābināties, sajust mieru, prieku un mīlestību.

19. decembrī | 19:00 | Liepājas koncertzālē “Lielais Dzintars”
Ik gadu Ziemassvētku laiks ir tas brīdis, kad kļūt gaišākiem, garīgākiem un iejūtīgākiem pret cilvēkiem, kuri ir līdzās. Arī šogad Latvijas mūziķi turpinās sadarbību projektā "Tev tuvumā" un aicinās ikkatru sajust sirds siltumu un sniegt to ikvienam. Šogad mūzikas projektā "Tev tuvumā" apvienosies Aija Andrejeva, Marts Kristiāns Kalniņš, grupa "Putnu Balle” un kāds īpašs Viesis.

Ziemassvētku koncerts "Joprojām balts"
20. un 23. decembrī | 19:00 | Rīgas Sv. Pētera baznīcā un Krusta baznīcā

Turpinot Kamerkoris Tonika tradīcijas, jau sesto gaidu aicinām sagaidīt Ziemassvētkus mūzikas, sirds siltuma un baltu, gaišu domu ielokā. Šogad turpināsim stāstīt un runāt par visām baltajām un gaišajām domām koncertos "Joprojām BALTS". Repertuārā tikai latviešu komponistu mūzika. Ar māksliniekiem varēs tikties 20. decembrī Sv. Pētera baznīcā vai 23. decembrī, mirkli pirms svētkiem, Krusta baznīcā.

Ir spožums kāds tuvāks / Ziemassvētku koncerts
20. decembrī | 19:00 | Koncertzālē “Valmiera”
Koncertzālē “Valmiera” izskanēs izcilā latviešu komponista Valta Pūces dziesmu koncertprogramma “Ir spožums kāds tuvāks”. Koncertā piedalīsies dziedātāji Jānis Aišpurs un Agnese Rakovska, koklētāja Laima Jansone, mūziķe Dārta Stepanova. Ziemassvētku noskaņu uzburs Valta Pūces dziesmas “Tik klusa un svēta”, “Nosalušais sunītis”, “Ziemas ainava”, “Bāreņa lūgšana” u.c., kā arī tradicionālās Ziemassvētku dziesmas.

Noslēguma koncerts // Adventa mūzikas svētki Rīgā
23. decembrī | 13:00 | Rīgas Lutera ev. luteriskajā baznīcā
Ceturtajā Adventē, 23. decembrī, pulksten 13.00, Rīgas Lutera evaņģēliski luteriskajā baznīcā notiks ikgadējā dziesminieku koncertu cikla “Adventa mūzikas svētki Rīgā” noslēguma koncerts. Tajā piedalīsies Ieva Akuratere, Anta Eņģele, Kārlis Kazāks, Haralds Sīmanis, Silvija Silava un Sniedze Prauliņa, Laine Ligere-Stengrevica un Helvijs un Agnese Stengrevici. Koncertu vada Ēriks Pozemkovskis.

Ziemassvētku koncerts „Pa īstam“
25. decembrī | 17:00 | Rīgas Lutera baznīcā Torņakalnā
Marijas Naumovas īpašajā svētku koncertprogrammā piedalīsies mūziķi un Marijai īpaši cilvēki, kurus satikusi savā ceļā. Koncertā skanēs - N. Matvejeva „Ziemassvētku zvani", J. Petera – „Zvaigžņu diena", "Divi" un „Marijas dziesma", no pēdējā albuma „Uz ilūziju tilta", J. Streiča un R. Paula "Māte Marija", kā arī jaunas oriģināldziesmas no topošā albuma, kas veltīts mātei.

Rīgas Ziemassvētku koncerts
25. decembrī | 17:00 | Ķīpsalas hallē
Svinēt svētkus var arī kopā ar ģitāras virtuozu Kasparu Zemīti, populāro etnomūzikas grupu “Tautumeitas” un izcilajiem operas solistiem Jolantu Strikaiti, Mihailu Čuļpajevu krāšņos Rīgas Ziemassvētku koncertos 25. un 26. decembrī Ķīpsalas hallē. Koncertā skanēs Raimonda Paula Kamēr svecītes deg, Jāņa Strazda Reiz Ziemassvētkos, Imanta Kalniņa Miedziņš sēdi, miedziņš gaida un Sweet love no “Turaidas rozes” repertuāra.

Visus Ziemassvētku pasākumus atrodi šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!