Koru olimpiāde dodas ārpus Rīgas

Raksta attēls - Koru olimpiāde dodas ārpus Rīgas Foto: Ieva Lūka/LETA

14.07.2017 / Parmuziku.lv

Lai sniegtu iespēju kvalitatīvu kora mūziku dzirdēt arī Kurzemē, Vidzemē un Latgalē, trīs īpaši koncerti ar ārvalstu koru piedalīšanos 20., 21. un 22. jūlijā notiks Liepājā, Rēzeknē un Cēsīs.

Koncertzālē "Lielais Dzintars,  Liepājā, 20. jūlija vakarā uzstāsies Kimberli meiteņu koris no Dienvidāfrikas un Dienvidķīnas Normāluniversitātes sieviešu koris.

21. jūlijā Eiropas koru olimpiādes reģionālais koncerts notiks Latgales vēstniecībā "Gors", Rēzeknē, piedāvājot koncerta apmeklētājiem iespēju baudīt Brazīlijas vokālās grupas "Boca Que Usa" uzstāšanos un Šveices kora "Vokalensemble incantati" priekšnesumu.

Savukārt Cēsu Vidzemes koncertzālē 22. jūlija vakarā izskanēs koncerts "Vācijas un Portugāles skaņas", kurā piedalīsies koris "Northern Spirit" no Vācijas un vokālā grupa "Notas Soltas" no Portugāles. Ieeja koncertā – bez maksas.

Nāciju Grand Prix Rīga 2017 un 3. Eiropas koru olimpiādes pasākumus finansē Rīgas dome, organizē Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs un vācu kultūras organizācija „Interkultur”. Tās laikā Rīgā pulcēsies vairāk nekā 10 000 dalībnieku no Eiropas un visas pasaules.

Pilna Nāciju Grand Prix Rīga 2017 un 3. Eiropas koru olimpiādes programma atrodama šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!