Koris “Juventus” gūst uzvaru starptautiskajā koru konkursā „Mundus Cantat Sopot 2018” Polijā

Raksta attēls - Koris “Juventus” gūst uzvaru starptautiskajā koru konkursā „Mundus Cantat Sopot 2018” Polijā Publicitātes foto

21.05.2018 / Parmuziku.lv

Latvijas Universitātes jauktais koris “Juventus” ar kora māksliniecisko vadītāju Valdi Tomsonu, diriģentu Vilhelmu Vācieti un vokālo pedagoģi Ingu Lisovsku konkursā ieguva uzvaru garīgās mūzikas kategorijā, kurā izpildīja F.Martēna, E.Elgāra, A.Bruknera skaņdarbus.

Visaugstāko novērtējumu koris saņēma laicīgās mūzikas kategorijā, izpildot I.Rebhūnas, S.Mences, R.Zaļupes un F.Hatfielda skaņdarbus. Konkursa “Grand Prix” “Juventus” izcīnīja ar U.Stabulnieka un R.Sējāna kompozīcijām. Savukārt “Juventus” mākslinieciskais vadītājs Valdis Tomsons tika atzīts par labāko diriģentu konkursā.

Starptautiskais koru konkurss „Mundus Cantat Sopot” notika jau 14. reizi un šogad tajā piedalījās 11 kori no 6 valstīm, par godalgām cīnoties 9 kategorijās. Konkursa žūrijā bija Dienvidkorejas, Meksikas, Polijas un Slovēnijas pārstāvji. “Juventus” izsaka pateicību Valsts kūltūrkapitāla fondam, Rīgas domei un AS “Latvijas valsts meži” par finansiālo atbalstu.

Vairāk informācijas par “Juventus” - www.juventus.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!