Latvijas Universitātes jauktais koris Juventus svin 95. gadu jubileju

Raksta attēls - Latvijas Universitātes jauktais koris Juventus svin 95. gadu jubileju Publicitātes foto

03.11.2015 / Parmuziku.lv

Uzsaucot Juventus – tas ir uz mūžu!, senākais Latvijas studentu koris 7.novembrī Latvijas Universitātes Lielajā aulā plkst.18:00 kopā ar klausītājiem svinēs savas pastāvēšanas 95 gadu jubileju.

Juventus koncertā dosies muzikālā ceļojumā uz dažādām pasaules valstīm, atceroties tajās piedzīvotos spilgtākos un sirsnīgākos mirkļus.

Šajā ceļojumā būs iespēja staigāt gan pa Lietuvas un Igaunijas mūzikas ceļiem, kā arī izjust tālās Austrālijas un Japānas skaņu burvību. Kora muzikālo sniegumu papildinās kora vēstures arhīvos rūpīgi glabātie Juventus dziedātāju atmiņu stāsti par šiem braucieniem.

 Kora mākslinieciskais vadītājs Valdis Tomsons par koncertu: “Šī jubileja ir kā kopsavilkums līdz šim piedzīvotajam - atskats uz to, kas mēs  esam, cik tāls ceļš kopā noiets, kā arī vīzija tam, cik tālu un uz kurieni vēl iesim. Skaistas dzimšanas dienas svinības koris noteikti var atzīmēt vien ar krāšņu koncertu, kurā esošie dziedātāji sevi visu atdos mirklim, mūzikai un skatuvei. Savukārt bijušie dziedātāji sanāks kopā, atcerēsies piedzīvoto, uzmanīgi vērtēs, ko Juventus iespēj šodien un, protams, vienosies kopīgās dziesmās. Solām, ka pasākumu caurvīs liela sirsnība un svētku sajūta. Daudz laimes 95. dzimšanas dienā, JUVENTUS!”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!