Kontraflovs izveido muzikālu sēriju "Pirmdienas Pieder Tiem, Kuri Dara".

Raksta attēls - Kontraflovs izveido muzikālu sēriju "Pirmdienas Pieder Tiem, Kuri Dara". Publicitātes foto

08.05.2019 / Parmuziku.lv

Pēdējo mēnešu garumā katru nedēļu grupa saviem faniem nodeva jaunu dziesmu vai videoklipu, izveidojot muzikālu sēriju pirmo sezonu “Pirmdienas Pieder Tiem, Kuri Dara”.

Pirmdienām nav ne vainas, ja tās pavada ar sev iemīļotu mūziku. Latvijas pašmāju hip hop apvienība “Kontraflovs” parūpējās par skanīgiem nedēļas sākumiem, izveidojot muzikālu sēriju pirmo sezonu “Pirmdienas Pieder Tiem, Kuri Dara”. Pēdējo mēnešu garumā katru nedēļu grupa saviem faniem nodeva jaunu dziesmu vai videoklipu. Kopsummā šo sezonu sastāda 11 dziesmas.

Kontraflova dziesmās dalību ņēmuši arī tādi mākslinieki kā Danny Silver, Līva Komarovska, DJ Izzy Ill, Sudrabu Sirds un Grafomāns. Par vizuālajiem risinājumiem parūpējās Andrejs Baida.

Visu “Pirmdienas Pieder Tiem, Kuri Dara” sezonu var dzirdēt grupas Spotify un YouTube kanālos.

Kā jau noprotams pēc konteksta, kā jebkuram seriālam ir pauze starp sezonām, tā arī Kontraflovs gatavojas pēc neilga laika turpināt nedēļas sākumus piepildīt ar kvalitatīvu mūziku savā 2. sezonā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!