Latvijas hiphop apvienība "Kontraflovs" izdod jaunu mini-albumu "Monotoni".

Raksta attēls - Latvijas hiphop apvienība "Kontraflovs" izdod jaunu mini-albumu "Monotoni". Publicitātes foto

20.05.2020

Jaunu mūzikas mini-albumu jeb EP ar nosaukumu“Monotoni” ir izdevusi Latvijas hiphop apvienība “Kontraflovs”. Šis albums sastāv no divām dziesmām, kurām ir arī atrodamas vizualizācijas vietnē YouTube.

Kā Kontraflovs pats komentē, abas šīs dziesmas saista tikai skanējums, ko raksturo vairāk dzīvo instrumentu klātbūtne nekā pirms tam ir pieredzēts grupas daiļradē. Abas dziesmas - "Monotoni" un "Citā Atvarā" - ir par atšķirīgiem laikiem grupas dalībnieku dzīvēs.

Nedaudz komentējot vairāk pašas dziesmas un to vēstījumus - Monotoni, kā jau pēc nosaukuma noprotams, ir dziesma par rutīnu, izdegšanas sindromu, emocionālu bezizeju un nepārtrauktu spolēšanu uz vietas. Dziesmā ir aprakstītas tā brīža sajūtas bez liekas moralizēšanas. Izeja no šī apburtā loka visdrīzāk ir jāatrod pašam, bet runāšana un šādu tēmu aktualizēšana noteikti ir labs palīgs.

Savukārt dziesma "Citā Atvarā" stāsta par atkarību savstarpēju maiņu. Kādam šīs atkarības ir vieglākā formā, citam - pavisam smagā. Bet savā būtībā cilvēks ir ieradumu būtne. Svarīgi atcerēties, ka ieradumi var būt arī veselīgi un tas ir tieši tas, ko Kontraflovs vēlas aktualizēt - izvēlēties ieradumus, kuri mūs ietekmē pozitīvi nevis negatīvi.

Albums "Monotoni" atrodams straumēšanas servisos, kā arī abu dziesmu vizualizācijas meklējamas grupas YouTube profilā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!