“Kontraflovs” aicina uz savu solo koncertu

Raksta attēls - “Kontraflovs” aicina uz savu solo koncertu Publicitātes foto

15.10.2019

Latvijas hiphop apvienība “Kontraflovs” aicina uz savu solo koncertu Rīgā, 19.oktobrī klubā Melnā Piektdiena. Tas būs grupas Latvijas koncertturnejas noslēdzošais koncerts, kā arī īpašs ar to, ka bez vecuma ierobežojuma.

Dziedātājam Džastinam Bīberam  ir Beliebers, Nikija Mināžai ir Barbz… Bet Kontraflovam ir Kontrabandisti. Iedvesmojoties no šī fakta, tā arī tika nosaukta grupas trešā Latvijas koncertturneja - Kontrabandas Tūre. Tā sevī iekļauj kopumā 8 koncertus Latvijā, viesojoties Rīgā, Talsos, Ogrē, Liepājā, Tukumā, Rēzeknē, Alūksnē un Madonā. Kontraflovs ļoti ciena savus fanus, tos regulāri lutinot ar jaunu mūziku un video klipiem. Šogad grupa izdevusi vairāk nekā 20 šādus darbus, tos padarot par, iespējams, aktīvāko rep grupu Latvijā.

Kontrabandas tūre tuvojas izskaņai, taču grupa aicina visus esošos un topošos Kontrabandistus uz vērienīgo tūres noslēguma koncertu Rīgā. Koncertā ieeja ir bez vecuma ierobežojuma, uzklausot Kontrabandas jaunāko biedru lūgumus. Koncertā piedalīsies arī citi viesmākslinieki, kā Līva Komarovska ar savu spēcīgo un samtaino vokālu, kā arī agresīvākas mūzikas cienītājus lutinās dziedātājs Danny Silver. Vēl koncerta apmeklētājus priecēs kāds īpašs viesis no apvienības Brīvrunu Projekts. Visa koncerta garumā, par lielisku atmosfēru rūpēsies DJ Martin Birch.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!