Ko apmeklēt un redzēt tuvāko dienu laikā

Raksta attēls - Ko apmeklēt un redzēt tuvāko dienu laikā Publicitātes foto

27.04.2018 / Parmuziku.lv

Ir pienācis pavasaris un rodas arvien lielāka vēlme atpūsties ārpus mājas. Tādēļ interneta platforma Kurp.es iesaka, ko tad apmeklēt un redzēt tuvākajā laikā.

27. aprīlī

LRag'n'Bone Man koncerts Palladium 20:00

Dūmakaina, nedaudz piesmakusi balss, kompozīcijas, kurās savijas blūza, repa un pat gospeļu elementi – britu mūziķis Rorijs Grahams (Rory Graham), plašāk kā pazīstams Rag’n’Bone Man, ir iekarojis miljoniem klausītāju sirdis visā pasaulē. Viņa dziesma Human sasniegusi dimanta statusu Francijā, platīna – astoņās valstīs, kā arī nokļuvusi iTunes atskaņoto dziesmu saraksta pirmajā vietā vēl 46 valstīs. Debijas albums Human uzreiz pēc izdošanas nonāca Lielbritānijas albumu topa 1.vietā un kļuva par ātrāk pārdoto šīs desmitgades debijas albumu Lielbritānijā un atnesa Rag’n’Bone Man vairākas prestižas balvas, tostarp Britt Awards un Echo Award.  Galvu reibinošos panākumus Rag’n’Bone Man turpina atzīmēt ar turneju Grande Reserve Tour un 27.aprīlī viņš uzstāsies Rīgā, koncertzālē Palladium.

27. aprīlī

Sansusī Vakars Rīgā IV Tallinas ielā 10 19:00

Pienācis ceturtais Sansusī Vakars Rīgā. Šoreiz tas notiks Tallinas ielā 10, angārā kurš atrodas Free Riga radošajā kvartālā. Šo vietu veidojam par Sansusī filiāli Rīgas koncertiem, izrādēm un citām laikmetīgās mākslas formām.

Vakara programma:

19.00 - Abu bāru atkorķēšana (un ēdieni no "Terapijas")

20.00 - Solokoncerts - Jan Jakub Monowid (kontrtenors Polija) ar Beata Szebesczyk pie klavierēm

21.30 - Objektu teātris. "Strange death and perfect bodies" (izrāde procesā). Nākotnes arheologi, kas veido attiecības ar mūsdienu objektiem. Mentors - Davide Giovanzana

22.30 - Atgriešanās Ata Jākabsona un Annas Ķirses izstādē/performancē "Dvēseles tumšā nakts" caur Toma Harjo īsfilmu.

23.00 - "Pianistu Kautiņi Bāros". Ar Agnesi Egliņu un Rihardu Plešanovu.

00.30 - "Divdesmit Minūšu Diskotēka" ar Platonu Buravicki.

30. aprīlī

Juris Kaukulis un “JJO” - albuma atklāšanas koncerts Mūzikas namā daile 19:00

Mūziķis Juris Kaukulis un jaunā folka apvienība “JJO” (Jauno Jāņu orķestris) aicina uz jaunā albuma atklāšanas koncertu mūzikas namā “Daile”.

“Turpinām sakausēt simtgadīgas tautasdziesmas ar cilvēcisku attiecību stāstiem no jauna radītā mūzikā – te skan gan intīmi čuksti, gan mežonīgas dejas,” gaidāmo albumu un koncertu raksturo Juris Kaukulis.

Koncertā uzstāsies “JJO” mūziķi: Juris Kaukulis (balss, ģitāra), Artis Orubs (sitaminstrumenti), Kaspars Tobis (sintezatori), Ieva Strode (balss, vijole) un Valērijs Cīrulis (balss, mandolīna), kā arī grupas jaunākais dalībnieks Andris Veinbergs (kontrabass).

3. maijā

LNSO sezonas noslēguma koncerts ar Šišons un Šimkus paralēles Lielajā ģildē 19:00

Ilgi gaidīta tikšanās ar Karelu Marku Šišonu. Pirmoreiz Latvijā skanēs Andra Dzenīša Langsam; kā allaž, saskanīgā saspēlē ar Vestarda Šimku uzzīmēsies Debisī "Fantāzija", un būs arī kas no Riharda Štrausa.

Koncertā piedalās: Vestards Šimkus (klavieres), diriģents Karels Marks Šišons

Programmā: Andris Dzenītis Langsam (pirmoreiz Latvijā), Klods Debisī “Fantāzija” klavierēm un orķestrim, Rihards Štrauss “Nāve un apskaidrība”, Rihards Štrauss “Dons Žuans”.

3. maijā

Studio (Kvartirnik #5) Fon Stricka villā 22:00

Festivāls "Piena svētki" sadarbībā ar producentu grupu "Pietro" turpina iesākto. Pagājušajā gadā Fon Strickā villā tika aizvadīti 4 grandiozi pasākumi: Kvartirnik, Island Deriva, Shabash un Rīgas Hiphop balle. Katrs pasākums izcēlās ar rūpīgi pārdomātu tematiku un scenogrāfiju, aktuālākajiem un labākajiem vietējo un ārvalstu dj'u priekšnesumiem, katrs pulcēja ap 1000 apmeklētāju. Nu gads ir apkārt, pienācis laiks Kvartirnik nākamai sērijai - STUDIO.

Šoreiz Fon Stricka villa tiks iekārtota kā mākslinieka studija - molberti, ģipša atlējumi, gleznas, instalācijas, kino eksperimenti, performances, bohēma un radoša nekārtība.

Line up: SIAUBAS (Multi Culti / Opium), Andris Kuprišs, Ubisound, Kosmetique.

3. maijā

Leģendu nakts – Tranzīts un A-Eiropa klubā Coyote Fly 22:00

Uz Coyote Fly skatuves atgriežas Latvijas deju mūzikas leģendas - Tranzīts un A-Eiropa!

 

Vairāk notikumus meklē Kurp.es 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!