Jacques of S'T'A piedāvā latviešu tautasdziesmas "Stāvēju, dziedāju" mūsdienīgā interpretācijā

Raksta attēls - Jacques of S'T'A piedāvā latviešu tautasdziesmas "Stāvēju, dziedāju" mūsdienīgā interpretācijā Publicitātes foto

29.09.2022

Skaņdarbā izmantoti gan elektroniski, programmēti mūzikas instrumenti, gan paša mūziķa iespēlētas ģitāras partijas. Interpretācijā savienojas pagātnes un mūsdienu folkloras elementi, jo pēc izpildītāja domām, šodien Hip-Hop'u un tā apakšžanrus var zināmā mērā dēvēt, par moderno "tautas mūziku".

Jacques of S'T'A, jau vairāk nekā 20 gadus darbojas kā izpildītājs un producents vairākos mūzikas stilos, projektos,grupās, arī kā ģitārists un basģitārists, bet visredzamākā darbības daļa, saistīta tieši ar Hip-Hop'a žanru.
Jaunā dziesma "Stāvēju, dziedāju" klausāma visos lielākajos mūzikas straumēšanas servisos -Spotify, Apple , Youtube music u.c.

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!