Iznācis podkāsts „Audiospektrs”

Raksta attēls - Iznācis podkāsts „Audiospektrs”

09.04.2020

Podkāsts ir par un ap mūziku, dzīvesveidu un to, kas aktuāls. Dziļāks ieskats Latvijas rokmūzikā, kopā ar tās dalībniekiem.

Pirmā podkāsta viesis ir Normunds Lagimovs, jeb Dambis. Viņš stāsta - kā sācis izdot pirmās grupu izlases, kāda atšķirība starp mūzikas skatuvēm Baltijas valstīs un, ka Inokentija Mārpla jaunais albums ir tapšanas stadijā.


ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!