Grupa “Amorālā psihōze” prezentēs savu jaunāko albumu “Piena ceļš”

Raksta attēls - Grupa “Amorālā psihōze” prezentēs savu jaunāko albumu “Piena ceļš” Albuma vāciņš

03.12.2018 / Parmuziku.lv

5. decembrī Radio NABA, atzīmējot savu 16. dzimšanas dienu, “Amorālā psihōze” aicina uz svētku lielkoncertu Lielajā ģildē, kura laikā grupa prezentēs savu jaunāko albumu “Piena ceļš”. Albums izdots šoruden mūzikas izdevniecības Jersika Records paspārnē vinila plates formātā, kā arī publicēts visos mūzikas straumēšanas servisos.

Albuma tapšanā piedalījušies tādi Latvijas neatkarīgās mūzikas vidē labi zināmi mūziķi kā Raimonds Lagimovs (Dambis), Ivo Stankevics Skrips (Skrips), Jānis Burmeisters, Didzis Erra, Sniedze Prauliņa, Kaspars Putriņš un Santa Miscenkova.

Kaut arī grupas "Amorālā psihōze" pirmsākumi meklējami jau 20. gadsimta 80. gadu beigās, šis ir tikai otrais grupas albums. Grupas veidošanās raksturojama kā draugu sanākšana un muzicēšana mājas apstākļos, ļaujoties improvizācijai un eksperimentālai muzikālai jaunradei. “Amorālā psihōze” veikusi vairākus ierakstus, taču izdoti tikai divi no tiem, arī koncertēšana biežāk notikusi mājas apstākļos. 

"Mūzika ārpus laika un telpas, kurā nenoliedzami var saklausīt drosmīgākās un radošākās 20. gadsimta rokmūzikas un džeza noskaņas," ierakstā dzirdamo mūziku raksturo Jersika Records.  "Mēs jau sen bijām pelnījuši šādu ierakstu, kas līdzētu bagātināt neciešami tukšos dzīves periodus starp pamošanos no rīta un aizmigšanu vakarā", tā par albumu raksta Ilmārs Šlāpins Rīgas Laikā.

Radio NABA  dzimšanas dienas norises laikā divās zālēs būs iespēja piedzīvot četras dažādas muzikālās programmas. Lielajā zālē koncertēs Radio NABA tuvi mākslinieki – Amorālā Psihōze, SonntagsLegion un Sniedze Prauliņa. Koncerta noslēgumā plates griezīs daudziem klausītājiem labi pazīstamie RadioNABA DJ un mūzikas instruktori.

Biļetes uz koncertu var iegādāties Ticketshop.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!