Indygo palaiž Bēgli

Raksta attēls - Indygo palaiž Bēgli Foto: Mārtiņš Otto

10.06.2015 / Parmuziku.lv

Progresīvā roka apvienība Indygo piedāvā jaunu dziesmu Bēglis, kas ir otrais singls no drīzumā gaidāmā trešā studijas albuma Stars.

Dziesmas pirmatskaņojums notika vakar, 10. jūnijā, radio Pieci.lv rubrikā Pilnīgs vakars.

Jaunais singls Bēglis ir kā tiešs atspoguļojums par bēgšanu no ikdienas vajadzībām un pienākumiem. Ir jāprot priecāties par visu, ja nesanāk – jāmācās!

Tā grupas vokālists un teju visu dziesmu tekstu autors Mārtiņš Vaters.

Agrā pavasarī grupa devās uz Žocenes mežiem pie Rojas, kur tapa darba versija jaunajam albumam. Dziesma ierakstīta, miksēta Sound Division Studios, turpinot veiksmīgo sadarbību ar skaņu inženieri Gati Zaķi, kas izveidojusies grupas otrā studijas albuma Decoy ieraksta laikā. Albums pabeigts ASV studijā New Alliance East. Īpašu skanējumu jaunajam albuma piešķir sadarbība ar slaveno pasaules ģitāru zīmolu Fender.

Albumā Stars būs astoņi skaņdarbi un pirmo reizi grupas trīspadsmit gadu pastāvēšanas laikā visas dziesmas būs latviešu valodā. Stars tiks izdots jau septembra sākumā – sākotnēji straumēšanas portālos, pēcāk arī kompaktdiskā un vinila formātā. Šovasar grupa uzstāsies festivālā LMT Summer Sound , Limbažu pilsētas svētkos, kā arī citos brīvdabas pasākumos.

Grupas sastāvā kopš tās pirmsākumiem ir Mārtiņš Vaters (balss) un Jānis Volkinšteins (ģitāra). Vēlāk grupai pievienojās arī Mārtiņš Leja (basģitāra) un Miks Riekstiņš (sitaminstrumenti).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!