Atskats uz "Indygo" koncertu Latvijas 1. Rokkafejnīcā

Raksta attēls - Atskats uz "Indygo" koncertu  Latvijas 1. Rokkafejnīcā Foto: Arnis Kalviškis

28.05.2016 / Aiga Leitholde

27. maijā Latvijas 1. Rokkafejnīcā koncertu sniedza grupa “Indygo”. Grupas uzstāšanās ir reti, rūpīgi plānoti notikumi, šādi ieinteresējot lielu klausītāju loku, un tā tas notika arī šoreiz. Koncerts bija veltīts pērn izdotajam albumam “Stars” un bija par iemeslu paziņojumam, ka interneta vietnēs klausītājiem nu jau ir pieejams grupas 2014. gada “Koka Rīgas” koncerts “Indygo Unplugged”.

Lai ari grupai “Indygo” ir pietiekami ilga pastāvēšanas vēsture un četrarpus albumu diskogrāfija, šķiet, īstā grupas dzimšana ir notikusi tieši ar albumu “Stars”. Albumu veido 8 dziesmas krāšņā, saturā bagātā latviešu valodā, kas aicina ikreiz ieklausīties vēl dziļāk, un jau tagad ir saucams vienu no labākajiem latviešu rokmūzikas albumiem. Laiks ļaus šo apgalvojumu nostiprināt. Savu laika pārbaudi jau ir izturējusi dziesma “Minūtes un Stundas” - līdzīga himna iepriekšējai paaudzei bija “Pienvedēju Piedzīvojumu” dziesma “Jel!”.  Tomēr “Indygo” joprojām ir andergrounda grupa, kas mūsdienās rokgrupai ir patiess kompliments. Mūsdienās, kad visiem patīk itin viss, īstie muzikālie stāsti meklējami andergroundā. Rokmūzikai pēc definīcijas nav jāizpatīk. Arī “Indygo” nepielāgojas, viņu mūziku klausītājs atradīs un novērtēs pats.

Grupa ziņo, ka  “Koka Rīgas” koncerts “Indygo Unplugged”, ar dziesmām no visiem "Indygo" albumiem, būs pieejams aptaustāmā formā 2016. gada nogalē. Bet šobrīd 19 dziesmu garo koncertierakstu var nokalusīties interneta vietnēs Bandcamp, Spotify un citur.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!